Produkt w kategoriach

Degasin, kapsułki, 32 szt

Degasin, kapsułki, 32 szt

17.49 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Degasin jest wyrobem medycznym, który poprawia komfort jelit i jamy brzusznej u osób dotkniętych wzdęciami i bólami brzucha związanymi z nadmiernym powstawaniem gazów w jelitach.
Degasin można stosować jako przygotowanie do badań diagnostycznych okolic jamy brzusznej (endoskopia, RTG, USG).

Skład

1 kapsulka zawiera:
Symetykon 257,5 mg
Otoczka kapsułki: żelatyna, glicerol, dimetykon, dwutlenek tytanu (barwnik), sorbinian potasu, żółcień pomarańczowa S, azorubina (barwnik).

Działanie

Degasin jest wyrobem medycznym na bazie symetykonu. Poprawia komfort jamy brzusznej poprzez zapobieganie i zmniejszanie dolegliwości związanych z nadmiernym tworzeniem się gazów w jelitach. Potwierdzone naukowo działanie symetykonu polega na zmniejszaniu napięcia powierzchniowego pęcherzyków gazu obecnych w przewodzie pokarmowym:

  • zmniejsza wzdęcia i ilość gazów w jelitach
  • zmniejsza cienie gazowe w jelitach

Sposób użycia wyrobu medycznego

Wzdęcia i nadmierna ilość gazów w jelitach: 1 do 2 kapsułek po posiłku, popijając dużą szklanką wody.
Przygotowanie do badań diagnostycznych: stosować się do zaleceń lekarza.
Przyjmować doustnie.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Preparat niewskazany dla dzieci i dla kobiet w ciąży.
Nie stosować u osób z nadwrażliwością na którykolwiek ze składników produktu.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 849 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Degasin - zastosowanie i działanie

Skład:

symetykon

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Medycyna rodzinna Gastroenterologia

Działanie :

łagodzi wzdęcia

Wskazania:

Łagodzenie objawów związanych z nagromadzeniem i uwięzieniem gazu w jelitach takich, jak: wzdęcia, uczucie pełności, odbijanie, kolka jelitowa, bóle brzucha, niestrawność. Przygotowanie do badań diagnostycznych w obrębie jamy brzusznej (badania radiologiczne, ultrasonograficzne, gastroskopowe).

Dawkowanie:

Doustne. Wzdęcia i nadmierna ilość gazów w jelitach: 1 do 2 kapsułek po posiłku, popijając dużą szklanką wody. Przygotowanie do badań diagnostycznych: stosować się do zaleceń lekarza.   Wyrób medyczny przeznaczony dla osób dorosłych. Preparat niewskazany dla dzieci i kobiet w ciąży.   Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus