Libidex 6 Ltd, kapsułki, 60 szt
59.89 zł

Libidex 6 Ltd, kapsułki, 60 szt

Libidex 6 Ltd, kapsułki, 60 szt
Ostatnia cena produktu
59.89 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Libidex 6 ltd jest preparatem zawierającym wyciągi z sześciu ziół, które pozytywnie wpływają na witalność i aktywność seksualną.
 

Składniki

Kapsułki (żelatyna, gliceryna), olej z nasion dyni, ekstrakt Damiana z krzewów diffusa Turnera, olej sojowy, ekstrakt z kory Muira Puama , wyciąg z korzenia żeńszenia syberyjskego PE (5:1), Maca-sproszkowany korzeń (Lepidium meyenii), drożdże selenu, witamina E (octan DL-alfa-tokoferylu), lecytyna, wosk pszczeli, barwniki: E172, E160 (b), E171.
           

Składniki 2 kapsułki
olej z nasion dyni 200 mg
ekstrakt z ziela Damiana 200 mg
ekstrakt z kory Muira Puama 100 mg
wyciągu z korzenia żeń-szenia 80 mg
sproszkowany korzeń macy 40 mg
drożdże selenu 30 mg

Właściwości składników

Olej z pestek dyni
Olej z pestek dyni zawiera specyficzny fitosterol o nazwie cucurbitasterol. Fitosterole należą do złożonych substancji chemicznych o udowodnionym działaniu w profilaktyce i zapobieganiu schorzeniom prostaty. Działa harmonizująco na układ naczyniowy, regulując pracę naczyń obwodowych, krwioobieg dołu brzucha i naczyń głowy.
Pestki dyni zawierają także sole mineralne wzbogacone fosforanami, błonnik, oraz niewielkie ilości enzymów, żywic, cukrów i związków białkowych.
Wyciąg z korzenia żeńszenia
W korzeniu tej znakomitej rośliny, znajduje się ponad 200 substancji. Najważniejsze z nich to ginsenozydy, których działanie polega na zwiększeniu zdolności hemoglobiny do przyłączania tlenu, a tym samym lepszego zaopatrzenia narządów w tlen. W rezultacie wzrasta ilość energii i zdolność organizmu do wysiłku zarówno fizycznego, jak i umysłowego. Żeń-szeń wykazuje działanie wzmacniające erekcję, zwiększające libido i ukrwienie narządów płciowych.
Sproszkowany korzeń macy
Zawiera znaczne ilości L-argininy, fitosteroli, katechin, bio-flawonoidów i tanin, które korzystnie wpływają na układ naczyniowy i przekazywanie impulsów nerwowych. Badania kliniczne wykazały jej skuteczność w zwiększaniu libido oraz ułatwianiu erekcji. Jej działanie polega na wpływie na metabolizm tlenku azotu, uznawanego za główny czynnik wyzwalający erekcję. Tlenek azotu zostaje uwolniony w momencie podniecenia seksualnego i powoduje bezpośrednio rozszerzenie tętniczek zapewniających napływ krwi do ciał jamistych członka i erekcję.
Ekstrakt z kory Muira Puama
Muira Puama ( Drzewo potencji) jest obecnie najbardziej obiecującym, naturalnym i bezpiecznym środkiem który znajduje zastosowanie w przeciwdziałaniu obniżenia potencji. Od wieków kora i korzenie Muiry Puamy stosowane są wśród ludów Ameryki Południowej i Łacińskiej jako silny środek pobudzający, oddziałujący na centralny system nerwowy i libido. Zażywa się go w celu podwyższenia i utrzymania seksualnych możliwości u kobiet i mężczyzn. Środek ten skutecznie przeciwdziała oziębłości uczuć. Zwiększa chęć na seks u kobiet i u mężczyzn - u Panów dodatkowo poprawia ukrwienie penisa, dzięki czemu może on więcej zdziałać.
Ekstrakt z ziela Damiana (Turnery Diffusa)
Aztekowie wykorzystywali tę roślinę w swoich rytuałach jako seksualny stymulant dla mężczyzn i kobiet. Działanie ziela damiana polega między innymi na wyrównywaniu poziomu hormonów, dlatego często jest zalecane kobietom w zespole napięcia przedmiesiączkowego i dolegliwości związane z menopauzą. Polepsza cyrkulację krwi i zwiększa energię narządów płciowych.
Drożdże selen
Selen jest niezbędnym składnikiem wszystkich organizmów zwierzęcych. Jego rola polega głównie na zabezpieczaniu organizmu przed wolnymi rodnikami, chroni nas przed przedwczesnym starzeniem, zmniejsza ryzyko wystąpienia nowotworów, chorób stawów, serca i naczyń krwionośnych. Wzmacnia naszą odporność na przeziębienie. Poprawia płodność. Minerał niezbędny dla mężczyzn dla prawidłowej funkcji prostaty i spermatogenezy.

Zalecane dzienne spożycie

2 kapsułki dziennie w trakcie lub po posiłku.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
  • Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Przechowywać w temperaturze pokojowej.
  • Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  • Chronić od wilgoci i światła.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

POWER HEALTH PRODUCTS
East Riding of Yorkshire
YO42 1NR York, Wielka Brytania

Libidex 6 Ltd - zastosowanie i działanie

Skład:

olej z pestek dyni ekstrakt z ziela Damiana ekstrakt z kory muira puama wyciąg z korzenia żeń-szenia sproszkowany korzeń macy drożdże selenowe

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Seksuologia Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki podnoszące jakość życia seksualnego

Wskazania:

Suplementacja diety w składniki korzystnie wpływające na utrzymanie dobrej kondycji seksualnej.

Dawkowanie:

Doustnie. 2 kapsułki dziennie w trakcie lub po posiłku.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.