Spirytus lawendowy Lawenol, płyn, 90 g
2.99 zł

Spirytus lawendowy Lawenol, płyn, 90 g

Spirytus lawendowy Lawenol, płyn, 90 g
Ostatnia cena produktu
2.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

LAWENOL to aromatyczny spirytus lawendowy o działaniu odkażającym i rozgrzewającym. Stosowany do odkażania otarć  skóry i naskórka, doskonale dezynfekuje zmienione trądzikowo miejsca na twarzy i plecach (trądzik młodzieńczy i różowaty).

Jego działanie rozgrzewające stanowi doskonałe antidotum na wszelkiego rodzaju nerwobóle, bóle mięśniowe i stawowe. Preparat wcierany bezpośrednio w skórę działa łagodnie drażniąco i  rozgrzewająco, co powoduje rozszerzenie naczyń włosowatych skóry i sprzyja usuwaniu i łagodzeniu dolegliwości bólowych.

Doskonale pielęgnuje i oczyszcza skórę z tzw. „problemem” (do stosowania przy zmianach trądzikowych, egzemach, dermatozach – działanie odświeżające i odkażające). Spirytus LAWENOL jest preparatem łagodnym, naturalnym o miłym zapachu i aromacie olejku z lawendy.
 

Skład

100 g roztworu zawiera:

substancja czynna - olejek lawendowy - 0,6 g

substancje pomocnicze: etanol (760 g/l), woda oczyszczona.

Lek zawiera około 70% (v/v) etanolu.

Dawkowanie

1-2 ml wcierać w bolące miejsca na skórze.


Działanie

Drażniące i rozgrzewające.

Wskazania

Stosować do nacierań w bólach mięśniowych, mięśniowo-stawowych i nerwobólach, także pomocniczo do odkażania skóry.


Przeciwwskazania

Nie stosować na podrażnioną i zmienioną zapalnie skórę. Nadwrażliwość na składniki leku. Nie stosować w okolicy oczu i błon śluzowych. Nie stosować przy otwartym ogniu.

Działania niepożądane

Podrażnienie i suchość skóry.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 904 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Postać
Płeć
Część ciała
Problem
Działanie/właściwości
Sposób aplikacji
Główny składnik

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus