Gardlox Impact Forte, spray do gardła, 30 ml
13.16 zł

Gardlox Impact Forte, spray do gardła, 30 ml

Gardlox Impact Forte, spray do gardła, 30 ml
Ostatnia cena produktu
13.16 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Pomaga utrzymać prawidłowe, maturalne funkcje obronne błony śluzowej i skutecznie poprawia jakość oddychania.

Skład

Woda, wyciąg z porostu islandzkiego, polisorbat 20, olejek mięty pieprzowej, olejek eukaliptusowy, olejek tymiankowy, panthenol, ekstrakt z mirry, sukraloza, aromat z czarnej porzeczki, olejek goździkowy.

Działanie

Preparat do stosowania w celu łagodzenia objawów chorobowych górnych dróg oddechowych: ból gardła i chrypka. Przynoszący ulgę w objawach związanych z podrażnieniami błony śluzowej jamy ustnej i gardła (drapanie i suchość w gardle) niezależnie od przyczyn ich powstawania. Zapewniający skuteczne nawilżanie w podrażnieniach i suchości błony śluzowej jamy ustnej i gardła spowodowanych działaniem zbyt niskich/wysokich temperatur, klimatyzacją, zanieczyszczeniami powietrza, a także w stanach podrażnienia więzadeł głosowych przy ich nadmiernym obciążeniu. Poprzez tworzenie filmu ochronnego (mechanicznej bariery) na powierzchni błony śluzowej, chroniącego przed składnikami i wpływami środowiska (np. pyłem, mikroorganizmami, suchym powietrzem) przywraca naturalną wilgotność, łagodzi obrzęk i wspomaga regenerację błony śluzowej jamy ustnej i gardła.

Wskazania

Skuteczne nawilżanie w podrażnieniach i suchości błony śluzowej jamy ustnej i gardła, ulga w bólu gardła i chrypce, łagodzenie obrzęku błony śluzowej gardła, wspomaga zachowanie właściwego stanu zębów.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Gardlox Impact spray należy stosować tylko wewnętrznie, miejscowo do gardła
Włożyć aplikator do ust, nacisnąć dozownik i rozpylić preparat w kierunku gardła
Po zastosowaniu preparatu nie płukać gardła żadnym innym płynem

Preparat można stosować 3-4 razy na dobę w zależności od potrzeb
Dzieci od 4 roku życia maksymalnie 2 rozpylenia przy jednorazowym podaniu
Dorośli : 4 rozpylenia przy jednorazowym podaniu.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Gardlox Impact Forte - zastosowanie i działanie

Skład:

wyciąg z porostu islandzkiego olejek z mięty pieprzowej olejek eukaliptusowy olejek tymiankowy pantenol ekstrakt z mirry olejek goździkowy

Postać:

aerozol

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

nawilża śluzówkę gardła i krtani ułatwia oddychanie

Wskazania:

Podrażnienie i suchość błony śluzowej jamy ustnej i gardła (drapanie i suchość w gardle) niezależnie od przyczyn ich powstania. Łagodzenie objawów chorobowych górnych dróg oddechowych: ból gardła i chrypka.

Dawkowanie:

Miejscowo do gardła. Włożyć aplikator do ust, nacisnąć dozownik i rozpylić preparat w kierunku gardła. Dzieci od 4. roku życia: maksymalnie 2 rozpylenia przy jednorazowym podaniu. Dorośli: 4 rozpylenia przy jednorazowym podaniu. Preparat można stosować 3-4 razy na dobę w zależności od potrzeb.   Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.