Oppo, orteza stawu kolanowego ze wzmocnieniami bocznymi, rozmiar L
121.49 zł

Oppo, orteza stawu kolanowego ze wzmocnieniami bocznymi, rozmiar L

Oppo, orteza stawu kolanowego ze wzmocnieniami bocznymi, rozmiar L
Ostatnia cena produktu
121.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
9.99 zł
Paczkomat InPost
7.99 zł
Wysyłka zagraniczna
49.00 zł

Opis

Rozmiar L - 41.3 - 47.6 cm

 

Działanie

Zapewniaja doskonałe wzmocnienie i podtrzymanie stawu oraz lekką kompresję powyżej stawu. Utrzymuję ciepło, zmniejsza ból, przyśpiesza proces leczenia i utrzymuje elastyczność stawu. Zawiera dodatkowo silikonowe wzmocnienia rzepki oraz wzmocnienia boczne, dzięki czemu odciążają rzepkę i dodatkowo zwiększają stabilność stawu kolanowego.

Wskazania

Elastyczny stabilizator kolana jest doskonały do leczenia artretyzmu, naciągnięć oraz zwichnięć i skręceń (dotyczy stabilizatorów ze wzmocnieniami)

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 899 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Płeć
Część ciała
Rozmiar
Problem
Układy narządowe

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus