Olejek paczuli, (Etja), 10 ml
14.99 zł

Olejek paczuli, (Etja), 10 ml

Olejek paczuli, (Etja), 10 ml
Ostatnia cena produktu
14.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Naturalny olejek eteryczny- PACZULI.

Skład według INCI

Olejek eteryczny paczuli (INCI: Pogostemon Cablin Oil).

Zawiera: limonene, linalool (związki chemiczne naturalnego pochodzenia).

Właściwości

Naturalne olejki eteryczne są skoncentrowaną esencją ekstraktów pozyskiwanych z drzew, krzewów Ich liści, korzeni, nasion, owoców, kory i kwiatów roślin z różnych zakątków świata. Każdy olejek ma swój wyjątkowy skład chemiczny, jak roślina z której został sporządzony. Olejki wywierają korzystny wpływ na skórę oraz samopoczucie. Należy używać tylko naturalnych olejków eterycznych, których zapach najbardziej nam odpowiada.

Aromaterapia jest prostą i skuteczną metodą terapii wielu dolegliwości z zastosowaniem naturalnych olejków eterycznych wprowadzanych do organizmu poprzez drogi oddechowe (wdychanie) lub przez skórę (masaż, kąpiel, kompres, kosmetyki).

Przeznaczenie

MASAŻ: 3-5 kropli olejku eterycznego dodać do 12 kropel olejku nośnikowego, a następnie kulistymi ruchami dłoni masować ciało.

KĄPIEL: Roztwór olejku /5 kropli olejków eterycznych, 10-15 kropli oleju nośnikowego/ wlać do wanny wypełnionej 1/3 wody o temperaturze około 35 °C. Należy starannie rozprowadzić olejek po powierzchni wody.

AROMATYZACJA: wystarczy dodać kilka kropli olejku do naczynia z gorącą wodą, nawilżacza powietrza lub kominka aromatycznego.

Stosowanie

Naturalne olejki eteryczne są to esencje z roślin dlatego przed użyciem należy rozcieńczyć je z olejami roślinnymi w stosunku 1:3.

Uwagi

  • Nie stosuj olejków eterycznych doustnie. (Właściwością naturalnych olejków jest zdolność ich przenikania przez skórę).
  • Nie dopuszczaj do kontaktu z oczami.
  • Należy ostrożnie stosować u małych dzieci, osób skłonnych do uczuleń i kobiet w ciąży.
  • Niektóre olejki oddziaływają na tworzywa sztuczne.
  • Nie powinno się mieszać więcej niż pięciu olejków.
  • Nie stosuj nie rozcieńczonych olejków bezpośrednio na skórę.
  • W przypadku używania olejków cytrusowych należy unikać wystawiania skóry na promienie UV ponieważ mogą wystąpić jej przebarwienia.
  • Olejki należy przechowywać w chłodnym miejscu z dala od światła słonecznego oraz zakręcać pojemnik bezpośrednio po jego użyciu.
  • Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  • Olejki Przedsiębiorstwa ETJA wytwarzane są w sposób całkowicie naturalny, w 100% pochodzenia roślinnego.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 937 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Postać
Płeć
Część ciała
Rodzaj skóry
Problem
Specyfika
Działanie/właściwości
Sposób aplikacji
Główny składnik