Produkt w kategoriach

Naturella, wkładki liners light, 20 szt

Naturella, wkładki liners light, 20 szt

2.99 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Naturella Camomile, Light

Wkładki higieniczne.

Ilość 20 sztuk.

Przeznaczenie produktu

Produkt przeznaczony jest do codziennego stosowania.

Charakterystyka produktu

Wkładki higieniczne Naturella Camomile Light opracowano specjalnie z myślą o codziennym uczuciu świeżości i czystości - aby Twoja skóra była miękka i zdrowa. Jest to możliwe dzięki supermiękkiej i delikatnej powłoczce, która w kontakcie ze skórą jest łagodna jak płatki rumianku.

Dodatkowo wkładki higieniczne Naturella Camomile wykonane są z cienkiego, oddychającego materiału, który w naturalny sposób zapewnia uczucie świeżości każdego dnia, a zawarty w nich zapach rumianku pomaga się zrelaksować.

Naturella Liners Light - owalny kształt i cienkie brzegi sprawiają, że wkładki doskonale dopasowują się do każdego rodzaju bielizny (klasycznej, stringów, tanga).

Produkt przeznaczony jest do codziennego stosowania.

Uwagi i środki ostrożności

Wkładki higieniczne Naturella Camomile zatwierdzone są przez dermatologów z Instytutu proDERM, niezależnego i uznanego na całym świecie niemieckiego centrum badań dermatologicznych.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 825 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus
} }