Produkt w kategoriach

Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl

Evaux, Evodouche, dyfuzor

Evaux, Evodouche, dyfuzor

Opis

Dermodyfuzor Evaux jest opatentowanym filtrem do uszlachetniania wody wodociągowej w wybrane aktywne substancje i oligoelementy znajdujące się w tabletkach z liofilizowaną wodą termalną Evaux.
Dermodyfuzor Evaux po raz pierwszy umożliwia wykorzystanie kąpieli pod prysznicem nie tylko jako zabiegu higienicznego, ale również jako pielęgnację każdego typu skóry oraz wspomaganie leczenia jej chorób.
Polimer zastosowany do wytworzenia dyfuzora jest trwały, przezroczysty, aby widoczny był stopień rozpuszczenia tabletki. Czas rozpuszczenia tabletki Evaux wynosi 2-10 min. w zależności od formuły, temperatury i ciśnienia wody.
 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 853 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus