Medela, odciągacz pokarmu, Lactaset Mini, ręczny, 1szt
89.49 zł

Medela, odciągacz pokarmu, Lactaset Mini, ręczny, 1szt

Medela, odciągacz pokarmu, Lactaset Mini, ręczny, 1szt
Ostatnia cena produktu
89.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Bardzo łatwy w obsłudze odciągacz ręczny z opcją rozbudowy do wersji elektrycznej lub bateryjno-sieciowej.

Doskonały do sporadycznego stosowania

Odciągacz ręczny Mini Lactaset (Base) firmy Medela jest na rynku już od ponad 25 lat. Udowodnił swoją wartość jako doskonałe rozwiązanie dla matek, które przebywają ze swoimi dziećmi przez większość czasu, a pokarm odciągają sporadycznie. W razie konieczności częstszego odciągania istnieje możliwość rozbudowy laktatora do wersji bateryjno-sieciowej lub elektrycznej.

Optymalna wygoda w domu i poza nim
Przeznaczony do odciąganiu kilka razy w tygodniu, posiada płynną regulację siły ssania. Na okres kilku dni po porodzie najlepiej, aby do tego laktatora wypożyczyć elektryczny moduł napędowy. Mamy, które stale przebywają z dzieckiem po ustabilizowaniu laktacji (ok 10 dni) oddają moduł napędowy do wypożyczalni i spokojnie radzą sobie z wersją ręczną Mini Lactaset (Base)

Łatwe odciąganie, czyszczenie i składanie
Mały odciągacz ręczny Mini Lactset (Base) jest łatwy w użyciu i transporcie. Regulowane poziomy podciśnienia zapewniają wygodne odciąganie pokarmu. Składa się on tylko z 5 elementów. Jego składanie i czyszczenie jest na prawdę proste i szybkie.
 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h