Orteza nadgarstka, rozmiar uniwersalny, lewa ręka, 1 szt
63.49 zł

Orteza nadgarstka, rozmiar uniwersalny, lewa ręka, 1 szt

Orteza nadgarstka, rozmiar uniwersalny, lewa ręka, 1 szt
Ostatnia cena produktu
63.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Stabilizator nadgarstka.

Skład

Stabilizatory firmy OPPO wykonane są, w zależności od modelu, z idealnej grubości "oddychającego" perforowanego Breathprenu lub Coolprenu podszytego mocną miesznką bawełny i nylonu, bądź z rozciągliwej, przewiewnej, elastycznej i wytrzymałej tkaniny albo pianki poliuretanowej. Pomagają one utrzymać naturalną ciepłotę ciała oraz poprawiają krążenie krwi, co skutkuje zmniejszniem bólu, obrzęków oraz zdrętwień, a ponadto umożliwia szybsze leczenie urazów.

Działanie

Stabilizatory nadgarstka wzmacniają i stabilizują osłabiony, pprzeciażony i zesztywniały nadgarstek, pozwalając zmniejszyć ból w przypadku urazu, pomagają zapobiegać i leczyć urazy, utrzymują ciepło, co może przyspieszyć proces leczenia, wzmacniają nadgarstek w przypadku osłabienia lub naciągnięcia. Posiada metalową wkładkę, która zapewnia całkowite usztywnienie nadgarstka w przypadku skręceń lub rehabilitacji pooperacyjnej.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Stabilizator zakłada się przy rozluźnionej taśmie, a następnie dociąga i blokuje rzepem.
Stabilizator pierze się w ręku w letniej wodzie.

Uwagi

Nie należy stosować stabilizatora, jeśli używano maści lub żeli rozgrzewających.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 919 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h