Vilcacora, ekstrat płynny, standaryzowany, 60 ml
64.49 zł

Vilcacora, ekstrat płynny, standaryzowany, 60 ml

Vilcacora, ekstrat płynny, standaryzowany, 60 ml
Ostatnia cena produktu
64.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Odpowiednie przygotowanie wyciągu z chemoodmiany Uncaria tomentosa zawierającej przewagę alkaloidów pentacyklicznych oraz specjalny proces standaryzacji sprawiają, że składniki preparatu występują w optymalnych proporcjach.

Składniki

Vilcacora (Uncaria tomentosa), alkohol etylowy, woda destylowana, Zawartość alkaloidów ≤0,7mg/ml ą10%, Zawartość alkaloidów w zalecanej porcji dziennej (30 kroli) ≤ 1mg.

Właściwości składników

Wspomaga pracę wątroby.

Zalecane dzienne spożycie

15 kropli rozcieńczyć w 100ml wody (1/2 szklanki wody). 2 razy dziennie po 1 porcji 30 min przed posiłkiem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji.
Przed użyciem wstrząsnąć.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Produkt nie jest zalecany dla kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią oraz dla osób z niskim ciśnieniem.

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 919 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

A-Z MEDICA
Władysława IV 13c
80-547 Gdańsk

Vilcacora (płyn) - zastosowanie i działanie

Skład:

Vilcacora

Postać:

płyn

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w antyoksydanty uzupełnia dietę w składniki wspomagające odporność

Wskazania:

Suplementacja diety w składniki zawarte w wyciągu z vilcacory. Zawarte w preparacie składniki korzystnie wpływają na funkcjonowanie układu immunologicznego, wykazują właściwości antyoksydacyjne oraz wspomagają zachowanie elastyczności stawów.

Dawkowanie:

Doustnie. 15 kropli rozcieńczyć w około 100 ml wody (1/2 szklanki). 2 razy dziennie po 1 porcji 30 minut przed posiłkiem.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu, niskie ciśnienie.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Preparat nie jest zalecany dla kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią.