Produkt w kategoriach

Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl

Tantum Protect Nasal żel, aerozol, 20 ml

Tantum Protect Nasal żel, aerozol, 20 ml

Opis

Preparat przywraca naturalne funkcje nosa.

Skład

100 g żelu zawiera 0,2 g kwasy hialurnowego, glikol propylenowy 10 g, karbomer 934 0,9, parahydroksybenzoesan metylu 0,1 g, parahydroksybenzoasan propylu 0,05 g, dehydrooctan sodu 0,1 g, polioksyetylowana uwodorniony olej rycynowy 0,025 g, mięta pieprzowa 0,005 g, woda q.s. do 100 g, wodorotlenek sodu do pH=6.

Wskazania

Nawilżanie wysuszonych błon śluzowych nosa.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Nadwrażliwość na składniki peparatu.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 853 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Tantum Protect Nasal żel - zastosowanie i działanie

Skład:

kwas hialuronowy glikol propylenowy karbomer mięta pieprzowa

Postać:

aerozol

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Medycyna rodzinna Otolaryngologia

Działanie :

nawilżające

Wskazania:

Nawilżenie wysuszonych błon śluzowych nosa.

Dawkowanie:

Donosowo. 1-2 aplikacje w zależności do potrzeb. Potrzeć delikatnie nos w celu rozprowadzenia żelu równomiernie w jego wnętrzu. Powtórzyć czynność w drugim nozdrzu. Tantum Protect Nasal żel można stosować często i przez długi okres czasu. Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus