Salvigol Bio Pediatric, tabletki, 30 szt
18.49 zł

Salvigol Bio Pediatric, tabletki, 30 szt

Salvigol Bio Pediatric, tabletki, 30 szt
Ostatnia cena produktu
18.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Salvigol bio to linia preparatów zalecanych w leczeniu podrażnionego gardła.

Smak miodowo-truskawkowy.

Skład

Cukier trzcinowy*; inulina z korzenia cykorii; miód liofilizowany*; liofilizowany sok cytrynowy; liofilizowany wielofrakcyjny ekstrakt z liści szałwii lekarskiej (Salvidol 2-LMF)*; żel z liści aloesu zwyczajnego poddany procesowi dehydratacji*; liofilizowany ekstrakt z mirry; aromaty z: ananasa, truskawki.

* Składniki z Upraw Ekologicznych

Działanie

Dzięki właściwościom mukoadhezyjnym - przylegania do śluzówki, składniki Salvigol bio tworzą ochronny film z „efektem bariery”, która ogranicza kontakt z drażniącymi czynnikami zewnętrznymi (zimno, dym, smog, pyłki) i nawilża błonę śluzową gardła, łagodząc typowe objawy podrażnionego gardła (suchość, pieczenie i ból, trudności w przełykaniu). Przynosi ulgę w przypadku m.in. zapalenia gardła czy anginy.

Wskazania

W przypadkach podrażnionego gardła na tle zapalnym i infekcyjnym.
Dla dzieci od 3 roku życia.

Sposób użycia wyrobu medycznego

2 tabletki dla dzieci w wieku 3 lat; od 3-5 tabletek dla dzieci od 4 do 6 lat; od 4-6 tabletek dla dzieci powyżej 6 lat.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Nie stosować w razie nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Postać
Płeć
Część ciała
Problem
Działanie/właściwości
Układy narządowe
Sposób aplikacji

Salvigol Bio Pediatric - zastosowanie i działanie

Skład:

cukier trzcinowy inulina z korzenia cykorii podróżnika liofilizowany miód liofilizowany sok cytrynowy żel z liści aloesu zwyczajnego liofilizowany ekstrakt z mirry liofilizowany wielofrakcyjny wyciąg z liści szałwi lekarskiej

Postać:

tabletki

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Medycyna rodzinna Pediatria

Działanie :

łagodzi podrażnienia gardła i jamy ustnej

Wskazania:

Wspomagająco w celu łagodzenia podrażnień gardła (suchość, pieczenie, trudności przy przełykaniu).

Dawkowanie:

Doustnie. Tabletka działa najlepiej, jeżeli rozpuszcza się ją powoli w ustach. Zaleca się przyjmowanie 1 tabletki przy każdorazowym podaniu aż do dawki dziennej: 2 tabletki dla dzieci w wieku lat 3, od 3 do 5 tabletek dla dzieci od lat 4 do 6; od 4 do 5 tabletek dla dzieci powyżej lat 6.   Uwaga! Nie stosować u dzieci poniżej 3 roku życia. Nie stosować u dzieci, które nie potrafią pozostawić tabletki do powolnego rozpuszczenia się w ustach.   Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz uczulenie na składniki preparatu.