Athomer Propolis, aerozol do nosa, 200 dawek, 35 ml
19.63 zł

Athomer Propolis, aerozol do nosa, 200 dawek, 35 ml

Athomer Propolis, aerozol do nosa, 200 dawek, 35 ml
Ostatnia cena produktu
19.63 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Dodatek propolisu poprawia ukrwienie, wspomaga przeciwwirusową, przeciwbakteryjną i przeciwgrzybiczą odporność śluzówek, przyśpiesza regenerację, wspomaga proces gojenia.

Skład

Sterylna, izotoniczna woda morska naturalnie bogata w sole mineralne i mikroelementy wzbogacoan ekstraktem z propolisu.

Działanie


  • zapobiega infekcjom,
  • nawilża wysuszone śluzówki,
  • oczyszcza drogi oddechowe,
  • działa łagodnie antyseptycznie.
     

Wskazania

Preparat można stosować w każdym wieku, o 1 roku życia.

Sposób użycia wyrobu medycznego

  • w przebiegu infekcji: częstotliwość aplikacji należy dostosować do stopnia nasilenia objawów. Zazwyczaj co 1-2 godziny po 2 aplikacje do każdego nosdrza, gardła.
  • w profilaktyce: 1-2 apliakcji dziennie do każdego nosdrza.


Pojemnik wystarcza na około 200 aplikacji.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 919 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Athomer Propolis - zastosowanie i działanie

Skład:

propolis izotoniczny roztwór wody morskiej

Postać:

aerozol do nosa

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

przywraca fizjologiczną funkcję śluzówek nawilżające

Wskazania:

Zalecany do codziennej higieny nosa u dorosłych i dzieci powyżej 1 roku życia. Stosowany także w celu łagodzenia podrażnień i uszkodzeń śluzówki. Polecany dla tych, którzy cierpią na chroniczne problemy dróg oddechowych i palczy. Może być używany codziennie przez osoby przebywające w środowisku obciążonym zanieczyszczeniami atmosferycznymi lub powodującymi suchość śluzówek (gorące powietrze, klimatyzacja, kurz).

Dawkowanie:

Do nosa lub do gardła. W przebiegu infekcji częstotliwość aplikacji należy dostosować do stopnia nasilenia objawów. Zazwyczaj, co 1-2 godziny po 2 aplikacje do każdego nozdrza lub gardła. W profilaktyce 1-2 aplikacje dziennie do każdego nozdrza.   Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.