Smoczek silikonowy na butelkę standard, (1), Dr Brown, 2 szt
13.89 zł

Smoczek silikonowy na butelkę standard, (1), Dr Brown, 2 szt

Smoczek silikonowy na butelkę standard, (1), Dr Brown, 2 szt
Ostatnia cena produktu
13.89 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Dr Brown's Natural Flow Smoczek silikonowy na butelki.

Standard POZIOM 1 - dla niemowląt od 0 do 3 miesięcy życia.

Charakterystyka produktu

Smoczki są w szczególności przeznaczone na butelki Dr Brown’s Natural Flow®. Inne smoczki mogą nieprawidłowo funkcjonować i nie rozwiązać problemów związanych z karmieniem twojego dziecka.

Stosowanie produktu

Sposób użycia:

Dokładnie umyć i wysterylizować smoczek przed pierwszym i każdym następnym użyciem. Dezynfekować używając np. sterylizatora parowego Dr Brown’s lub poprzez wygotowywanie, aby utrzymywać smoczek w czystości. W celu uniknięcia uszkodzenia smoczków w czasie wygotowywania należy zwracać uwagę na dostateczny poziom wody w garnku (dostateczny czas wygotowywania smoczków wynosi 3-5 minut). Butelki i smoczki można myć w zmywarce do naczyń na górnej półce. Napełnione lub zamknięte butelki mogą ulec uszkodzeniu lub eksplodować na skutek podgrzewania w kuchence mikrofalowej. Kuchenki mikrofalowe mogą podgrzewać pokarm nierównomiernie - dlatego należy sprawdzić temperaturę pokarmu przed każdym użyciem.

Uwagi i środki ostrożności

  • Dla Twojego dziecka najlepsze jest karmienie piersią.
  • Zawsze używać wyrobu pod nadzorem dorosłych.
  • Ciągłe przedłużone ssanie płynów spowoduje próchnicę.
  • Nigdy nie zanurzać smoczka w słodkich substancjach lub lekarstwach.
  • Nigdy nie używać smoczków na butelki jako smoczków do uspokajania.
  • Przed każdym użyciem zawsze sprawdzać poprzez pociąganie w różnych kierunkach, czy smoczek nie jest nadmiernie zużyty, szczególnie jeśli dziecko ma już zęby.
  • Wymień go, jeżeli zauważysz, że jest klejący, uszkodzony lub posiada ślady rozerwania lub nadgryzienia, aby zapobiec połknięciu przez dziecko oderwanych kawałków smoczka.
  • Nie pozostawiać smoczka w roztworze preparatu do zimnej sterylizacji dłużej, niż jest to zalecane przez producenta, ponieważ może to spowodować osłabienie smoczka.
  • Dla zachowania higieny oraz ze względów bezpieczeństwa wymieniać smoczek po ok.6-8 tygodniach użytkowania. Niedozwolone jest ręczne dziurkowanie lub powiększanie otworu przepływowego smoczka, gdyż może to spowodować jego zniszczenie, niebezpieczne dla dziecka.   

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h