Fitty dent, tabletki do czyszczenia protez, 32 szt
11.59 zł

Fitty dent, tabletki do czyszczenia protez, 32 szt

Fitty dent, tabletki do czyszczenia protez, 32 szt
Ostatnia cena produktu
11.59 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
9.99 zł
Paczkomat InPost
7.99 zł
Wysyłka zagraniczna
49.00 zł

Opis

Super-tabletki do czyszczenia protez zębowych.

Blask i świeżość protezy zębowej.

Skład

Sodium Perborate, Sodium Bicarbonate, Potassium Persulphate, Trisodium, Phosphate, PEG-240, Sulfamic Acid, PVP, TAED, Silica, Sodium Methyl Oleoyl Taurate, Cellulose, Lactose, Colour C.I. 1940, 42051, Aroma.

Działanie

Tabletki dokładnie usuwają zanieczyszczenia, kamień nazębny i inne pozostałości na drodze chemicznej, a nie mechanicznej. Czyszczą i dezynfekują protezę zębową, zapobiegając poswtawaniu nieprzyjemnego zapachu. Przy regularnym stosowaniu tabletki zapobiegają pojawianiu się, bądź też usuwają powstałe już osady wapienne (kamień nazębny), jak również trudne do usunięcia plamy po kawie, nikotynie itd. Poza tym tabletki rozpuszczają resztki fittydent super-klej, których nie są w stanie usunąć konwencjonalne środki do czyszczenia protez.

Sposób użycia wyrobu medycznego

  1. Do 1/2 szklanki ciepłej wody włożyć tabetkę, a nastęnie protezę zębową
  2. Po 30 minutach proces oczyszczania jest zakończony. Nie stanowi problemu, jeśli proteza pozostanie w roztworze dłużej (np. całą noc)
  3. Wyjąć protezę z roztworu i dokłądnie wypłukać pod bieżącą wodą
  4. Przed użyciem kleju lub podkładki Fittydent protezę dokładnie osuszyć

Uwagi

Nie wolno tabletek brać do ust.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 899 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus