Multi-Gyn Vaginal Douche, irygator, 1 szt
37.79 zł

Multi-Gyn Vaginal Douche, irygator, 1 szt

Multi-Gyn Vaginal Douche, irygator, 1 szt
Ostatnia cena produktu
37.79 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
9.99 zł
Paczkomat InPost
7.99 zł
Wysyłka zagraniczna
49.00 zł

Opis

Irygator dopochwowy Multi-Gyn jest znakomity do utrzymania higieny pochwy.

Skład

Sodium Bicarbonate, Citric Acid, PEG-150, Aloe Barbadensis Powder, Lactose, Lactic Acid.

Działanie

Pomaga zapobiegać nieptrzyjemnemu zapachowi i normalizuje ilość upławów. Pomaga zapobiegać dolegliwościom intymnym i wspomaga leczenie infekcji pochwowych o charakterze grzybiczym lub bakteryjnym. Wspomaga rozwój bakterii Gram-dodatnich i optymalizuje naturalny stan pochwy.

Wskazania

Zaleca się stosowanie irygacji:

  • dla utrzymania ogólnej higieny pochwy,
  • dla intensywnej higieny pochwy w przypadku obfitych upławów, nieprzyjemnego zapachu lub koloru upławów, uczucia swędzenia, podrażnienia czy pieczenia,
  • w celu zapobiegania infekcjom pochwy i wspomagania leczenia infekcji grzybiczych (wywołanych drożdżakami) i bakteryjnych.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Płyn irygacyjny otrzymuje się poprzez napełnienie wodą ergonomicznego pojemnika i rozpuszczenie w niej tabletki Multi-Gyn Tablets. Aplikator umieszcza sie na pojemniku i wprowadza do pochwy. Pochwa jest płukana w sposób naturalny w wyniku ściśnięcia pojemnika. Irygatora można używać w różnych pozycjach: siedząc na ubikacji, leżąc w wannie czy stojąc pod prysznicem. Ważne jest by płyn irygacyjny mógł swobodnie odpływać w trakcie irygacji. W celu złagodzenia problemów pochwowych i wsparcia leczenia zakażeń pochwowych wskazane jest stosowanie irygacji 2 razy dziennie przez 5 dni.

Uwagi

Irygatora Muli-Gyn nie wolno gotować ani umieszczać we wrzącej, goracej wodzie, gdyż grozi to jego nieodwracalną deformacją. w celu dezynfekcji irygatora należy go przepłukać roztworem zawierającym chlor.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 901 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus