Olej rokitnikowy, (Oleofarm), 50 ml
56.20 zł

Olej rokitnikowy, (Oleofarm), 50 ml

Olej rokitnikowy, (Oleofarm), 50 ml
Ostatnia cena produktu
56.20 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Olej rokitnikowy otrzymywany jest z owoców rokitnika (ananasa syberyjskiego) rosnącego przede wszystkim na terenie Rosji, Azji i Chin. Rokitnik jest jedną z nielicznych roślin zawierających w miąższu owoców olej 

Składniki

Olej z owoców rokitnika zwyczajnego (Oleum Hippophae rhamonides linne).
Objętość netto - 50 ml.

Właściwości składników

Olej rokitnikowy od wieków jest stosowany na terenach Rosji z uwagi na korzystny wpływ na śluzówkę przewodu pokarmowego, gdyż wspomaga procesy regeneracji błon śluzowych.

Olej rokitnikowy polecany jest w celu utrzymania prawidłowego stanu układu trawiennego i odpornościowego.

Zalecane dzienne spożycie

Od 5 kropli do 1 łyżeczki dziennie podczas posiłku. W przypadku problemów trawiennych od pół do 1 łyżeczki na 30 minut przed posiłkiem. Do płukania jamy ustnej: kilka kropli zmieszać z ciepłą wodą i płukać 2-3 razy dziennie. Nie nalezy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Przechowywać w temperaturze pokojowej w ciemnym miejscu, po otwarciu nie dłużej niż 6 miesięcy. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 954 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Olej Rokitnikowy - zastosowanie i działanie

Skład:

olej z owoców rokitnika zwyczajnego

Postać:

płyn

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Gastroenterologia Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wpływające korzystnie na regenerację błon śluzowych

Wskazania:

Suplement diety. Preparat polecany w celu uzupełnienia codziennej diety w składniki korzystnie wpływające na utrzymanie prawidłowego stanu układu trawiennego.

Dawkowanie:

Doustnie. Zaleca się od 5 kropli do 1 łyżeczki dziennie podczas posiłku. W przypadku problemów trawiennych od pół do 1 łyżeczki na 30 minut przed posiłkiem.   Do płukania jamy ustnej: kilka kropli zmieszać z ciepłą wodą i płukać 2-3 razy dziennie.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.