Olej rokitnikowy, (Oleofarm), 50 ml
Olej rokitnikowy, (Oleofarm), 50 ml
44.49 zł

Olej rokitnikowy, (Oleofarm), 50 ml

Olej rokitnikowy, (Oleofarm), 50 ml
Ostatnia cena produktu
44.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Olej rokitnikowy otrzymywany jest z owoców rokitnika (ananasa syberyjskiego) rosnącego przede wszystkim na terenie Rosji, Azji i Chin. Rokitnik jest jedną z nielicznych roślin zawierających w miąższu owoców olej 

Składniki

Olej z owoców rokitnika zwyczajnego (Oleum Hippophae rhamonides linne).
Objętość netto - 50 ml.

Właściwości składników

Olej rokitnikowy od wieków jest stosowany na terenach Rosji z uwagi na korzystny wpływ na śluzówkę przewodu pokarmowego, gdyż wspomaga procesy regeneracji błon śluzowych.

Olej rokitnikowy polecany jest w celu utrzymania prawidłowego stanu układu trawiennego i odpornościowego.

Zalecane dzienne spożycie

Od 5 kropli do 1 łyżeczki dziennie podczas posiłku. W przypadku problemów trawiennych od pół do 1 łyżeczki na 30 minut przed posiłkiem. Do płukania jamy ustnej: kilka kropli zmieszać z ciepłą wodą i płukać 2-3 razy dziennie. Nie nalezy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Przechowywać w temperaturze pokojowej w ciemnym miejscu, po otwarciu nie dłużej niż 6 miesięcy. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Cechy produktu

Olej Rokitnikowy - zastosowanie i działanie

Skład:

olej z owoców rokitnika zwyczajnego

Postać:

płyn

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Gastroenterologia

Działanie:

uzupełnia dietę w składniki wpływające korzystnie na regenerację błon śluzowych

Wskazania:

Suplement diety. Preparat polecany w celu uzupełnienia codziennej diety w składniki korzystnie wpływające na utrzymanie prawidłowego stanu układu trawiennego.

Dawkowanie:

Doustnie. Zaleca się od 5 kropli do 1 łyżeczki dziennie podczas posiłku. W przypadku problemów trawiennych od pół do 1 łyżeczki na 30 minut przed posiłkiem.   Do płukania jamy ustnej: kilka kropli zmieszać z ciepłą wodą i płukać 2-3 razy dziennie.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.