×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj
Squa-Med, szampon przeciwłupieżowy, 150 ml
Squa-Med, szampon przeciwłupieżowy, 150 ml
63.49 zł

Squa-Med, szampon przeciwłupieżowy, 150 ml

Squa-Med, szampon przeciwłupieżowy, 150 ml
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Szampon przeznaczony do leczenia łupieżu, łupieżu ostreg, łojotokowego zapalenia skóry, łuszczycy owłosionej skóry głowy.

Skład według INCI

Aqua, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Sodium Laureth Sulfate, Decyl Glucoside, Disodium Undecylenamido MEA-Sulfosuccinate, Sodium Chloride, Zinc Pyrithione, Carbomer, Sodium Hydroxide.

Właściwości

keratolityczne, przeciwbakteryjne, przeciwłojotokowe, przeciwgrzybicze, jest szamponem zagęszczonym, utrzymuje naturalne dla owłosionej skóry pH=5,0.

 

Stosowanie

preparat Squa-med używa się jak normalnego szamponu. O ile lekarz nie zaleci inaczej, zabieg należy przeprowadzić 1-2 razy w tygodniu w następujący sposób:
włosy oraz skórę głowy zwilżyć dokładnie letnią wodą, nałożyć preparat i wcierać aż do ukazania się lekkiej piany, dokładnie spłukać włosy i skórę głowy, ponownie nałożyć oraz wetrzeć preparat w skórę głowy i pozostawić na 3-5 minut, po czym dokładnie spłukać włosy i skórę głowy.

Przy łupieżu pstrym należy dokładnie zmoczyć dotknięte schorzeniem powierzchnie skóry. Nanieść cienką warstwę preparatu i lekko wcierając doprowadzić do powstania piany. Odczekać 20 minut, a następnie dokładnie spłukać i wysuszyć skórę. Zabieg powtarzać przez 4 kolejne dni. W niektórych przypadkach wskazane może być bezpośrednio po zakończeniu pierwszej serii, powtórzenie czterech zabiegów.

Producent

PERMAMED

Cechy produktu