Daylong Actinica, mleczko, 100 g
52.19 zł

Daylong Actinica, mleczko, 100 g

Daylong Actinica, mleczko, 100 g
Ostatnia cena produktu
52.19 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Daylong actinica chroni zarówno przed promieniami UVB, jak i promieniami UVA. Zawiera filtry przeciwsłoneczne o szerokim spektrum ochrony i jest wodoodporny.
 

Skład

Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Triazone, Isoamyl p-Methoxycinnamate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Methylene bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Propylparaben, Methylparaben, Excipiens.

Działanie

Daylong actinica zapwnia bardzo wysoki poziom norm obowiązujących a Australii. Tym niemniej jednak, jeżeli jest to możliwe, należy unikać słońca w południe i zachować szczególną ostrożność podczas ekspozycji na słońce w południowym regionie świata (szczególnie w obszarze równika).
Daylong actinica posiada również własności nawilżające, poprawiające stan ogólny skóry. Produkt jest bezzapachowy i nie zawiera konwencjonalnych emulgatorów PEG, dzięki czemu jest dobrze tolerowany i może być stosowany nawet na bardzo wrażliwej skórze.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Unikać bezpośredniego kontaktu ze słońcem. Nosić odzież ochronną. Daylong actinica nanieść każdego rana na partie skóry eksponowane w słońcu. Po dłuższym kontakcie z wodą ponownie nanieść.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 958 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h