Blue-Cap, szampon, 150 ml
65.89 zł

Blue-Cap, szampon, 150 ml

Blue-Cap, szampon, 150 ml
Ostatnia cena produktu
65.89 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Do regularnej pielęgnacji skóry w przebiegu łuszczycy, łojotokowego zapalenia skóry oraz łupieżu.

Skład według INCI

Laurylosiarczan sodu, woda, kokamidopropylobetaina, polioksyetylenoglikol propylenowy PEG 55, oleinian glikolu propylenowego, glikol stearynowo-kokamidowy, pirotionian cynku, alkohol, chlorek sodu, kopolimer eteru polioksyalkilenowego i polidimetylosiloksanu, mentol, tokoferol, zapach, wersenian disodowy.

Właściwości

Zmniejsza złuszczanie i łagodzi świąd.

Stosowanie

Niewielka ilość szamponu Blue Cap nanieść na mokre włosy, dokładnie masować. Spłukać i powtórzyć. Pozostawić preparat na włosach przez około 5 minut. Spłukać obficie wodą. Stosować 2-3 razy w tygodniu przez pierwsze 2 tygodnie. Powtarzać w zależności od potrzeb.

Uwagi

Unikać kontaktu z oczami. W przypadku zetknięcia, przemyć oczy dokładnie wodą. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po przypadkowym połknięciu produktu należy natychmiast skontaktować się z lekarzem lub najbliższym centrum monitorowania zatruć.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 899 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus