Produkt w kategoriach

Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl

Relakson, fix, mieszanka ziołowa, uspokajająca, 2g, 30 szt

Relakson, fix, mieszanka ziołowa, uspokajająca, 2g, 30 szt

Opis

Relakson zioła uspokajające - zioła do zaparzania w saszetkach.

Skład

Jedna saszetka zawiera: Valerianae radix 0,6g, Crataegi inflorescentia 0,4g, Melissae folium 0,3g, Lupuli strobilus 0,3g, Menthae piperitae folium 0,2g, Chamomillae anthodium 0,2g.

Dawkowanie

2 torebki mieszanki zalać 1 szklanka (200ml) wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem 10-15 minut. Pić po szklance naparu 1-4 razy dziennie.

Wskazania

Pomocniczo w stanach wzmożonego napięcia nerwowego.
 

Przeciwwskazania

Nie stosować u osób uczulonych na rumianek lub inne składniki mieszanki. Ze względu na brak danych dotyczących bezpieczeństwa nie zaleca się stosowania w okresie ciąży i karmienia piersią.

Działania niepożądane

W rzadkich przypadkach mogą wystąpić objawy nietolerancji kozłka (tzw. odbijanie) oraz reakcje nadwrażliwości.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Jeśli objawy nasilą się lub nie ustąpią po 2 tygodniach stosowania, należy skontaktować się z lekarzem. Ze względu na brak danych dotyczących bezpieczeństwa nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia.
Ze względu na zawartość korzenia kozłka nie zaleca się prowadzenia pojazdów i obsługi maszyn przez okres do dwóch godzin po przyjęciu leku.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 853 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus