Liść brzozy, zioło pojedyncze, (Kawon), 50 g
2.49 zł

Liść brzozy, zioło pojedyncze, (Kawon), 50 g

Liść brzozy, zioło pojedyncze, (Kawon), 50 g
Ostatnia cena produktu
2.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Zioła do zaparzania.

Skład

100g produktu zawiera 100g liści brzozy (Betulae folium)

Dawkowanie

Dorośli: 1 łyżkę (3,0g) liści zalać 1 szklanką (200ml) wrzącej wody, naparzać pod przykryciem 15minut. Odstawić na 10minut, przecedzić. Pić po szklance naparu między posiłkami 1-3 razy dziennie.

Wskazania

Wspomagająco jako środek moczopędny w łagodnych stanach zapalnych dróg moczowych. Pomocniczo w kamicy moczowej w drobnych złogach.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na pyłek brzozy lub liście brzozy. Nie stosować wymuszonej diurezy w przypadku niedrożności dróg moczowych oraz obrzęków spowodowanych niewydolnością serca i nerek. Przed zastosowaniem u kobiet w ciąży i karmiących piersią należy skonsultować się z lekarzem.

Działania niepożądane

Podczas stosowania leku mogą wystąpić łagodne dolegliwości pokarmowe (np. nudności) oraz reakcje alergiczne (np. świąd, wysypka, pokrzywka).

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Postać
Płeć
Część ciała
Problem
Działanie/właściwości
Układy narządowe
Sposób aplikacji
Główny składnik