×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj
Theraflu Zatoki, 650 mg+10 mg, proszek do sporządzania roztworów doustnych, 6 saszetek
Theraflu Zatoki, 650 mg+10 mg, proszek do sporządzania roztworów doustnych, 6 saszetek
11.99 zł

Theraflu Zatoki, 650 mg+10 mg, proszek do sporządzania roztworów doustnych, 6 saszetek

Theraflu Zatoki, 650 mg+10 mg, proszek do sporządzania roztworów doustnych, 6 saszetek
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
9.99 zł

Opis

Leczenie objawowe dolegliwości związanych z chorobami zatok.

Skład

(1 saszetka): paracetamol 650 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg, substancje pomocnicze: sacharoza

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat - zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w 1 szklance gorącej wody. Przyjmować doustnie w postaci gorącego napoju.

Jednorazowo można przyjąć zawartość 1 saszetki. W razie konieczności dalszego leczenia objawowego dawkę tę można powtórzyć po 4-6 godzinach. W ciągu doby można przyjąć zawartość 3 saszetek. Zgodnie z przedstawionym schematem dawkowania preparat można stosować nieprzerwanie wyłącznie przez 5 kolejnych dni.

Działanie

Theraflu Zatoki po rozpuszczeniu w wodzie tworzy gorący, aromatyczny napój. Udrażnia nos i zatoki. Zmniejsza ból głowy i zatok. Działa przeciwgorączkowo, łagodzi objawy przeziębienia i grypy (dreszcze, bóle mięśni i głowy).

Wskazania

leczenie objawowe dolegliwości związanych z chorobami zatok takich jak: ból głowy, niedrożność zatok i nosa przebiegająca z bólem oraz objawami przekrwienia i obrzęku błony śluzowej.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu, współistniejące schorzenia płuc, niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej, wiek poniżej 12 lat, stosowanie leków zawierających inhibitory MAO.

Producent

NOVARTIS CONSUMER
Marynarska 15
Warszawa
Cechy produktu

Opis

Leczenie objawowe dolegliwości związanych z chorobami zatok.

Skład

(1 saszetka): paracetamol 650 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg, substancje pomocnicze: sacharoza

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat - zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w 1 szklance gorącej wody. Przyjmować doustnie w postaci gorącego napoju.

Jednorazowo można przyjąć zawartość 1 saszetki. W razie konieczności dalszego leczenia objawowego dawkę tę można powtórzyć po 4-6 godzinach. W ciągu doby można przyjąć zawartość 3 saszetek. Zgodnie z przedstawionym schematem dawkowania preparat można stosować nieprzerwanie wyłącznie przez 5 kolejnych dni.

Działanie

Theraflu Zatoki po rozpuszczeniu w wodzie tworzy gorący, aromatyczny napój. Udrażnia nos i zatoki. Zmniejsza ból głowy i zatok. Działa przeciwgorączkowo, łagodzi objawy przeziębienia i grypy (dreszcze, bóle mięśni i głowy).

Wskazania

leczenie objawowe dolegliwości związanych z chorobami zatok takich jak: ból głowy, niedrożność zatok i nosa przebiegająca z bólem oraz objawami przekrwienia i obrzęku błony śluzowej.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu, współistniejące schorzenia płuc, niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej, wiek poniżej 12 lat, stosowanie leków zawierających inhibitory MAO.

Producent

NOVARTIS CONSUMER
Marynarska 15
Warszawa
Cechy produktu