Pajączek II Generacji, korektor postawy ramieniowo-brzuszny, rozmiar M
64.99 zł

Pajączek II Generacji, korektor postawy ramieniowo-brzuszny, rozmiar M

Pajączek II Generacji, korektor postawy ramieniowo-brzuszny, rozmiar M
Ostatnia cena produktu
64.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Używanie Pajączka 2 Generacji nie wymaga żadnych wyrzeczeń, ciężkiego wysiłku, skomplikowanych ćwiczeń, wystarczy, że będzie zakładany 2 - 3 razy dziennie na kilkanaście minut w czasie codziennych zajęć, szczególnie oglądania TV, pracy przy komputerze, pisania itp. 
Pajączek posiada pozytywną opinię Instytutu Ortopedii i Rehabilitacji w Poznaniu oraz Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie!
Pajączek dostępny jest w dwóch rozmiarach (M i L) w zależności od obwodu w talii / wokół brzucha.
Rozmiar M - 60-85 cm obwód talii.
Aby kupić rozmiar L (85-110 cm w talii) KLIKNIJ TUTAJ!!!

Działanie

Pajączek 2 Generacji przeciwdziała i zwalcza "garbienie się", a ponadto przynosi 2 nowe właściwości - korekcję wystającego brzucha (funkcja szczególnie atrakcyjna dla pań) oraz korektę asymetrii barków, która często wywoływana jest przez np. noszenie na jednym ramieniu ciężkich plecaków lub toreb. Ten nowy produkt umożliwia jednoczesną korekcję 3 wad postawy, lub koncentrację na jednej z nich z wyłączeniem pozostałych.

Lekkie zgarbienie, "puszczenie" brzucha, czy skrzywienie jednego z barków lub łopatek wywołuje sygnał dźwiękowy. Sygnał ostrzega ciało do zaangażowania potrzebnych mięśni aby skorygować sylwetkę - prosto siedzieć, lub prosto stać, i/lub wciągnąć brzuch. Pajączek 2 Generacji "uczy" prostej , prawidłowej postawy w naturalny sposób, poprzez wyrabianie nawyków i wzmacnianie mięsni, które odpowiadają za prawidłową postawę.

Zanim zaczniemy regularnie stosować Pajączka należy odpowiednio wyregulować długość szelek i paska wokół talii/brzucha. W tym celu zakładamy Pajączka, przyjmujemy prawidłową, wyprostowaną postawę z lekko wciągniętym brzuszkiem i regulujemy długość szelek i paska tak, aby przy zachowaniu prawidłowej postawy były one lekko napięte, a Pajączek nie wydawał sygnałów dźwiękowych. W celu łatwiejszego ustawienia długości szelek i paska warto skorzystać z pomocy drugiej osoby. Zaleca się stosowanie jednego Pajączka przez jedną osobę aby uniknąć precyzyjnej regulacji szelek za każdym razem przed zastosowaniem Pajączka.

Wskazania

Pajączek 2 Generacji przeznaczony jest zarówno dla dzieci i młodzieży jak i dorosłych - dla całej rodziny. Pajączka mogą stosować osoby o każdej budowie ciała – szczupłe i o dużych rozmiarach, średniego jak i wysokiego wzrostu. Wszystkie elementy są w pełni regulowane.

Uwagi

Pajączka nie zaleca się dzieciom z rozpoznaną skoliozą a wszelkie wątpliwości winny być konsultowane z lekarzem. Wszelkie dostępne na rynku gorsety i gumowe taśmy korekcyjne nie aktywizują pracy mięśni, działają pasywnie, doraźne - jak podpory - powodując zwiotczenie mięśni i szybki powrót do poprzedniego stanu.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Płeć
Część ciała
Rozmiar
Problem
Układy narządowe