Drive Max, kapsułki, 4 szt
4.49 zł

Drive Max, kapsułki, 4 szt

Drive Max, kapsułki, 4 szt
Ostatnia cena produktu
4.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Kapsułki Drive Max pobudzają organizm kierowcy, zmniejszają zmęczenie wywołane długą jazdą i pomagają zapobiegać senności.

Składniki

Guarana (Paullinia cupana), L-karnityna, fosfatydyloseryna (z lecytyny sojowej), krzemionka (substancja wypełniająca), E 202 (substancja konserwująca); skład kapsułki: żelatyna, woda, barwniki (dwutlenek tytanu, E 104, E 110, E 172, E 151).

Właściwości składników

Chwilowe zamknięcie oczu spowodowane zmęczeniem, tzw. „sekundowe zasypianie” jest nieuniknione u 80% zdrowych kierowców już po kilkugodzinnej jeździe. Najgorsze, że tego właśnie wcale nie jesteśmy w stanie sami u siebie dostrzec.

Drive MAX:

  • Wzmaga koncentrację
  • Niweluje zmęczenie
  • Przeciwdziała nadmiernej senności

DRIVE MAX dzięki dużej zawartości naturalnej kofeiny wzmaga koncentrację i przeciwdziała senności.

GUARANA, czyli "dwie kapsułki równa się filiżanka kawy" - ekstrakt z guarany zawiera 10% naturalnej kofeiny. Już 2 kapsułki DRIVE MAX dostarczają organizmowi tyle samo kofeiny, co filiżanka mocnej kawy (60 mg).

Kofeina pobudza ośrodkowy układ nerwowy, stymuluje uwolnienie adrenaliny z nadnerczy, dzięki czemu można wydłużyć czas wzmożonej koncentracji. Ułatwia uwalnianie wapnia z komórek mięśniowych, dzięki temu skuteczniej pobudza mięśnie do skurczu. Po co? Żeby zwiększyć precyzję i skrócić czas wykonania czynności (np. nagłego manewru na drodze).

Zalecane dzienne spożycie

3 razy dziennie po 1 kapsułce. Nie należy przekraczać zalecanej dawki.
Preparat nie może stanowić substytutu zróżnicowanej diety. Nie zalecany kobietom w ciąży.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nadwrażliwość na składniki preparatu, ciąża i okres karmienia, nadciśnienie tętnicze.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

A-Z MEDICA
Władysława IV 13c
80-547 Gdańsk

Drive Max - zastosowanie i działanie

Skład:

ekstrakt z guarany L-karnityna fosfatydyloseryna

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

wspomaga koncentrację uzupełnia dietę w składniki pobudzające organizm

Wskazania:

Suplement diety. Preparat polecany dla kierwoców w celu poprawienia koncentracji oraz ograniczenia senności.

Dawkowanie:

Doustnie. 3 razy dziennie po 1 kapsułce. Nie przekraczać zalecanej dawki. 2 kapsułki preparatu dostarczają organizmowi tyle samo kofeiny, co filiżanka mocnej kawy. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, nadciśnienie tętnicze. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią.