BioRepair Plus Wrażliwe Zęby, pasta, 100 ml
17.49 zł

BioRepair Plus Wrażliwe Zęby, pasta, 100 ml

BioRepair Plus Wrażliwe Zęby, pasta, 100 ml
Ostatnia cena produktu
17.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Nowoczesny opatentowany preparat zawierający bioaktywne cząsteczki Microrepair.
Pasta do zębów BioRepair Wrażliwe Zęby naprawia powierzchnię szkliwa i zębiny. Pasta do codziennego stosowania opracowana specjalnie do wrażliwych zębów. Odbudowuje naturalną warstwę mineralną szkliwa i zmniejsza nadwrażliwość zębów.

Skład według INCI

Aqua, Zinc Hydroxyapatite, Glycerin, Sorbitol;, Cellulose Gum, PEG-32, Silica, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Aroma, Sodium Saccharin, Citric Acid, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate

Właściwości

 osad, bakterie i barwniki. Z czasem może to prowadzić do poważniejszych uszkodzeń, takich jak próchnica oraz starcie i utrata połysku szkliwa.
Pasta do zębów BioRepair Wrażliwe Zęby zawiera aktywne mikrocząsteczki o takiej samej strukturze i składzie jak struktura zębów. Mikrocząsteczki te tworzą warstwę ochronną na powierzchni zębów, odbudowują jej strukturę i łagodzą ból związany z nadwrażliwością zębów, odczuwany w czasie jedzenia gorących lub zimnych pokarmów lub mycia zębów.
BioRepair Wrażliwe Zęby skutecznie zwalcza również płytkę bakteryjną i kamień nazębny.

Dzięki temu, że cząsteczki Microrepair wspomagają optymalną remineneralizację szkliwa i zębiny bez udziału fluorku, pastę tę można bezpiecznie stosować u dzieci poniżej 7 roku życia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Postać
Płeć
Część ciała
Rodzaj skóry
Problem
Specyfika
Działanie/właściwości
Sposób aplikacji
Główny składnik