Physiomer Kids, spray, 115 ml
26.99 zł

Physiomer Kids, spray, 115 ml

Physiomer Kids, spray, 115 ml
Ostatnia cena produktu
26.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

W celu wzmocnienia układu odpornościowego u dzieci zazwyczaj przechodzących liczne infekcje nosa, szczególnie jeśli przebywają w grupie np. w szkole lub przedszkolu, Physiomer Kids oczyszcza nos w przypadku nieżytu spowodowanego przeziębieniem lub alergią. Łagodnie usuwa nadmiar śluzu, czynniki chorobotwórcze i zanieczyszczenia. Dalsze stosowanie po leczeniu zapobiega nawrotom infekcji oraz powikłaniom.
Preparat przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia+ oraz osób dorosłych.


 

Skład

100% naturalna woda morska, koncentrat izotonicznej soli odpowiadający 9 g/l sodu chlorku, sterylny, bez konserwantów. Nie zawiera gazu nośnego.

Działanie

Physiomer zawiera naturalną mieszankę ponad 80 minerałów i pierwiastki śladowe włączając wapń, magnez, żelazo, miedź, mangan, cynk... Wszystkie te dobroczynne minerały powodują złagodzenie podrażnień błony śluzowej nosa i przywracają prawidłową jej czynność.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 955 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Physiomer Kids - zastosowanie i działanie

Skład:

naturalna woda morska izotoniczny roztwór chlorku sodowego

Postać:

aerozol do nosa

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Medycyna rodzinna Otolaryngologia

Działanie :

nawilżające oczyszczające

Wskazania:

Oczyszczanie nosa z nadmiaru śluzu. Utrzymanie odpowiedniego nawilżenia błony śluzowej nosa. Zapobieganie infekcjom nosa, gardła oraz ich powikłaniom.

Dawkowanie:

Donosowo. Nad umywalką lub pod prysznicem, pochylić głowę w jedną stronę i delikatnie włożyć aplikator do górnego nozdrza. Nacisnąć aplikator zdecydowanie jeden raz przez 2-3 sekundy. Powtórzyć to samo z drugim nozdrzem z głową przechyloną w drugą stronę. Wydmuchać nos. Opłukać aplikator ciepłą wodą po każdym użycie i wytrzeć dokładnie do sucha. W przypadku podrażnienia błony śluzowej, może być odczuwalne lekkie uczcie pieczenia po pierwszym zastosowaniu. Dorośli i dzieci powyżej 3 roku życia. Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.