Produkt w kategoriach

Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl

Tonimer Baby, spray do nosa, 100 ml

Tonimer Baby, spray do nosa, 100 ml

Opis

Tonimer Baby, spray do nosa.

Skład

Izotoniczny roztwór wody morskiej. Gaz wytłaczający: powietrze.

Działanie

Sterylizowany, izotoniczny roztwór wody morskiej o niskiej zawartości sodu i lekko zasadowym pH. Dzięki specjalnej budowie aplikatora oraz łagodnemu działaniu rozpylającemu jest szczególnie wskazany do codziennej higieny nosa niemowląt i dzieci, zwłaszcza w przypadku wysuszonych śluzówek.

Wskazania

Tonimer Baby zaleca się stosować regularnie u noworodków i małych dzieci do:           

  • oczyszczania nosa z wydzieliny, zanieczyszczeń i alergenów
  • nawilżania wysuszonej śluzówki
  • zapobiegania infekcjom górnych dróg oddechowych
  • łagodzenia stanów zapalnych.
     

Sposób użycia wyrobu medycznego

Stosować w zależności od indywidualnych potrzeb, kilka razy w ciągu dnia.

  1. zdjąć nasadkęochronną z pojemnika i nałożyć aplikator na zaworek.
  2.  dorośli i dzieci będące w stanie stosować preparat samodzielnie mogą użyć go w każdym położeniu. Jednakże zaleca się stosować preparat nad umywalką trzymając głowę przechyloną na bok i wprowadzając aplikator  do wyżej położonego otworu nosowego. Nacisnąć aplikator. Przechylając głowę na drugi bok powtórzyć całą czynność dla drugiego otworu nosowego.
  3. niemowlęta i dzieci należy położyć na boku i wprowadzić aplikator do wyżej położonego otworu nosowego. Nacisnąć aplikator. Położyć dziecko na drugim boku i powtórzyć całą czynność dla drugiego otworu nosowego.

 

Uwagi

Bez dodatku substancji konserwujących.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 854 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Tonimer Baby - zastosowanie i działanie

Skład:

izotoniczny roztwór wody morskiej

Postać:

aerozol do nosa

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Pediatria

Działanie :

nawilżające oczyszczające

Wskazania:

Wskazany do codziennej higieny nosa niemowląt i dzieci, zwłaszcza w przypadku wysuszonych śluzuwek.

Dawkowanie:

Donosowo. Stosować w zależności od indywidualnych potrzeb, klika razy w ciągu dnia. Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus