Nasiona lnu, zioło pojedyncze (Herbapol Kraków), 250 g
3.49 zł

Nasiona lnu, zioło pojedyncze (Herbapol Kraków), 250 g

Nasiona lnu, zioło pojedyncze (Herbapol Kraków), 250 g
Ostatnia cena produktu
3.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Nasiona Lnu (Lini semen).

Skład

1 g produktu zawiera 1 g Linum usitatissimum L., semen (nasienie lnu)

Dawkowanie

Tradycyjnie stosuje się podany schemat stosowania:
Młodzież powyżej 12 roku życia, dorośli, osoby starsze: 1 łyżkę nasion (ok. 8 g) zalać szklanką (ok.250 ml) wody, pozostawić do spęcznienia na 30 min. Macerat przygotowywać 3 razy w ciągu dnia i przyjmować na pół godziny przed jedzeniem. Uzyskany w ten sposób macerat przed spożyciem można przecedzić. Jeśli podczas stosowania leku objawy utrzymują się dłużej niż tydzień, należy skonsultować się z lekarzem lub innym wykwalifikowanym pracownikiem służby zdrowia.

Wskazania

Tradycyjnie jako środek osłaniający w łagodnych dolegliwościach przewodu pokarmowego, objawiających się uczuciem dyskomfortu.

Przeciwwskazania

Krew w kale, potencjalna lub istniejąca niedrożność jelit, atonia jelit, okrężnica olbrzymia (megacolon), nagłe zmiany zwyczajów dotyczących wypróżniania się trwające dłużej niż 2 tygodnie, nieprawidłowe zwężenie w obrębie przewodu pokarmowego, choroby przełyku lub serca, problemy z przełykaniem lub z gardłem, znana nadwrażliwość na nasienie lnu.

Działania niepożądane

  • Często występują wzdęcia.
  • Bardzo rzadko występuje reakcja nadwrażliwości, przebiegająca z reakcją typu anafilaksji (anafilaktoidalna).

 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 901 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus