Sanity, gumowy termofor w pokrowcu z hipopotamem, 0,7 l, 1 szt.

ból, kolka, przeziębienie

Produkt usunięty z oferty

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem?

Umów się na najbliższy dostępny termin.

Umów e-wizytę

O produkcie

Producent

ALBERT POLSKA
Obwodowa 4a
Dobczyce

Opis

Sanity, gumowy termofor w pluszowym pokrowcu z hipopotamem o pojemności 0,7 l idealnie sprawdzi się w celach profilaktyczno - leczniczych, do miejscowego ogrzewania ciała i łagodzenia bólu. Pluszowy pokrowiec hipopotam sprawia, że termofor przypomina zabawkę i jest przyjemny w dotyku. Charakteryzuje się długim utrzymywaniem ciepła oraz wysoką szczelnością.

Skład

Pokrowiec termoforu jest wykonany z poliestru. Należy go prać ręcznie, w temperaturze 30°C używając mydła i wody. Gumowy termofor czyścić wodą z mydłem, nie stosując środków dezynfekcyjnych.

Przeznaczenie produktu

Znajduje zastosowanie w bólach brzucha, bólach mięśniowych i reumatycznych, u niemowląt i dzieci, gdy wystąpi kolka, a także przy przeziębieniu i grypie. Łagodzi objawy zapalenia stawów, zapalenia ucha, problemów z krążeniem, bólów żołądkowych, schorzeń układu moczowego, skurczów mięśni gładkich, przepukliny oraz bólów zębów.

Sposób użycia wyrobu medycznego

  1. Przygotuj ciepłą wodę o temperaturze ok. 50° (nie wrzątek, który mógłby wywołać oparzenie).
  2. Odkręć zakrętkę i powoli napełnij wodą do ¾ objętości termoforu. Podczas napełniania uważnie trzymaj termofor w pozycji pionowej, za szyjkę.
  3. Pozbądź się nadmiaru powietrza, poprzez powolne przechylanie termoforu, aż do momentu, w którym w jego wylocie będzie widoczna woda. Dla wygody możesz oprzeć termofor na płaskiej powierzchni.
  4. Zakręć dokładnie kurek i sprawdź jego szczelność ostrożnie odwracając termofor do dołu. Jeśli jest szczelny załóż pokrowiec.
  5. Po użyciu wylej wodę, a termofor umieść wlewem do dołu, tak aby mógł wyschnąć. Przechowuj bez zakręcania korka w suchym, ciemnym i chłodnym miejscu.

Uwagi i środki ostrożności

Chroń termofor przed bezpośrednim działaniem promieniowania słonecznego. Nie dopuszczaj do kontaktu z urządzeniami grzewczymi i nie przechowuj w wysokiej temperaturze lub na słońcu. Nie dopuszczaj do bezpośredniego, długotrwałego kontaktu termoforu ze skórą. Nie obciążaj ani nie naciskaj termoforu gdy jest wypełniony wodą. Nie siadaj na nim, nie kładź ciężkich przedmiotów. Nie umieszczaj żadnych przedmiotów wewnątrz termoforu ani na nim. Za każdym razem, przed użyciem termoforu sprawdź go pod kątem zużycia lub uszkodzeń mechanicznych. Przy uszkodzeniu jakiegokolwiek elementu, należy wyrzucić cały wyrób w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa.

Stosowanie u dzieci i młodzieży

Termofor może być używany przez dzieci, ale zawsze pod nadzorem osoby dorosłej.

Cechy produktu

Polecane artykuły
  • Objaw Raynauda jest dość częstą przypadłością, która pojawia się głównie u młodych kobiet. Pomimo swojego uciążliwego charakteru zwykle nie wpływa na ogólną kondycję organizmu. W wielu przypadkach leczenie nie jest konieczne, wystarczające bywa unikanie wychładzania kończyn. Kiedy objaw Raynauda pojawia się nagle u osoby starszej, wymaga poszerzenia diagnostyki i wykluczenia poważniejszych chorób. Czym dokładnie jest i co oznacza?

  • Hipotermia to wychłodzenie organizmu, do którego dochodzi, gdy temperatura ciała spada poniżej 35℃. Co ją może spowodować? Czy jej skutki mogą być groźne dla zdrowia? Jak wygląda pierwsza pomoc osobie z hipotermią? Podpowiadamy.

Twoje sugestie

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Jeśli widzisz błąd, poinformuj nas o tym.

Zgłoś uwagi
Porozmawiaj z farmaceutą
Infolinia: 800 110 110

Zadzwoń do nas jeśli potrzebujesz porady farmaceuty.
Jesteśmy dla Ciebie czynni całą dobę, 7 dni w tygodniu, bezpłatnie.

Umów E-Wizytę
Przeziębienie?
Umów e-wizytę!
Umów e-wizytę
Dlaczego DOZ.pl
Niższe koszta leczenia

Darmowa dostawa do Apteki
Bezpłatna Infolinia dla Pacjentów.

ikona niższe koszty leczenia
Bezpieczeństwo

Weryfikacja interakcji leków.
Encyklopedia leków i ziół

Ikona encklopedia leków i ziół
Wsparcie w leczeniu

Porady na czacie z Farmaceutą.
E-wizyta z lekarzem specjalistą.

Ikona porady na czacie z farmaceutą
Newsletter

Bądź na bieżąco z DOZ.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Regulaminie.

Zamnij