Produkt w kategoriach

Lacalut, pasta do zębów, okres zmiany mlecznych na stałe, wiek 4-8 lat, 50 ml

Lacalut, pasta do zębów, okres zmiany mlecznych na stałe, wiek 4-8 lat, 50 ml

9.49 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Lacalut

Pasta do zębów, okres zmiany mlecznych na stałe, wiek 4-8 lat.

Pojemność 50 ml.

Skład według INCI

Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Poloxamer 188, Propylene Glycol, Silica, Hydroxyethylcellulose, Cocamidopropyl Betaine, Olaflur, Aroma, Titanium Dioxide, Sodium Saccharin, Methylparaben, Propylparaben, Limonene.

Zawiera Bis(hydroxyethyl)aminopropyl-N-hydroxyethyloctadecylamin-dihydrofluorid (amin fluoride/Olaflur) i aminofluorek (500ppm).

Właściwości

Odświeżająca miętowa pasta do zębów została opracowana dla dzieci w wieku 4-8 lat. Zawiera specjalne czyszczące składniki usuwające osad bakteryjny, który jest główną przyczyna próchnicy i chorób dziąseł. Mineralizacja aminofluorkiem powoduje szybkie wbudowywanie fluorków w szkliwo, dzięki czemu zęby staja się mocniejsze i bardziej odporne na próchnicę.

Przeznaczenie

Delikatne czyszczenie i pewna ochrona przed próchnicą w okresie zmiany zębów mlecznych na stałe.

Stosowanie

Myć zęby okrężnymi ruchami przez 2-3 minuty dwa razy dziennie, najlepiej po każdym posiłku.

Uwagi

Bez dodatku cukru.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 847 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus