Flumycon, kapsułki, 200 mg, 7 szt

Bezpłatna dostawa do apteki

Recepta: 11000000005170907672

Dane wystawiającego receptę: nazwa poradni lub praktyki lekarskiej, adres, telefon, REGON

Świadczeniobiorca

Pacjent

Imię Nazwisko adres
Oddział NFZ

PESEL

Uprawnienia

RP

Nazwa leku, dawka,
postać, ilość, sposób dawkowania
Odpłatność
Kod kreskowy

Data wystawienia

data wystawienia recepty

Dane i podpis lekarza

Imię Nazwisko, prawo wykonywania zawodu

Data realizacji "od dnia":

Lek refundowany, aby zobaczyć odpłatność prosimy o zaznaczenie właściwych pozycji na wirtualnej recepcie zgodnie z symbolami widniejącymi na recepcie wystawionej przez lekarza. Jeśli nie posiadasz uprawnień refundacyjnych kliknij tutaj


42.28
21.14

UWAGA! W polu "Uprawnienia" zaznaczono "pozostałe". Oznacza to, że cena zaprezentowana powyżej może odbiegać od ceny po jakiej produkt zostanie wydany w aptece.

  • Producent:TEVA PHARMACEUTICALS
  • Typ preparatu:na receptę
  • Przechowywanie:Temperatura pokojowa
  • Refundowany:Tak
  • Substancja czynnaFluconazolum
  • Encyklopedia: Flumycon

UWAGA!
Aby odebrać we wskazanej aptece lek zamówiony na Portalu Dbam o Zdrowie MUSISZ zabrać ze sobą oryginalną receptę. Po jej weryfikacji prezez Farmaceutę zostanie Ci wydany zamawiany lek. Jeśli w polu "Uprawnienia" zaznaczono "Pozostałe", oznacza to, że cena zaprezentowana na stronie może odbiegać od ceny po jakiej produkt zostanie wydany w aptece.Szczegółowy opis produktu

Flumycon - Fluconazolum - zastosowanie i działanie

Skład:

flukonazol

Postać:

kapsułki , syrop

Kategoria:

Stosowane w zakażeniach (przeciwinfekcyjne)

Specjalności:

Choroby wewnętrzne , Dermatologia i wenerologia , Urologia , Medycyna rodzinna , Ginekologia i położnictwo

Działanie :

przeciwgrzybicze

Wskazania:

Zakażenia grzybicze jamy ustnej, przełyku, nosa, gardła, otrzewnej, dróg moczowych. Grzybice skóry. Zapobieganie grzybicom u pacjentów ze zmniejszoną odpornością. Kandydoza narządów płciowych, ostra lub nawracająca kandydoza pochwy, drożdżakowe zapalenie żołędzi. Kandydozy układowe.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Lek stosowany jest w różnej postaci i z różną częstotliwością w zależności od gatunku grzyba, miejsca zakażenia grzybiczego. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Obserwowano łagodne zaburzenia żołądkowo-jelitowe (bóle brzucha, biegunka, wzdęcia, nudności, wymioty). W przypadku wystąpienia innych, niewymienionych objawów niepożądanych, należy również poinformować o nich lekarza.

Poinformuj lekarza:

Gdy przyjmujesz doustne leki przeciwzakrzepowe, leki przeciwcukrzycowe., fenytoinę, rifampicynę. Należy poinformować lekarza o pozostałych, przyjmowanych preparatach, nawet o tych dostępnych bez recepty. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.

Flumycon, (5 mg/ml), syrop, 150 ml

Sprawdź cenę
15.93 zł
31.85 zł

Refundowany

Flumycon, 50 mg, kapsułki, 7 szt

Sprawdź cenę
7.46 zł
12.74 zł

Refundowany

Flumycon, kapsułki, 100 mg, 28 szt

Sprawdź cenę
45.12 zł
87.40 zł

Refundowany

Flumycon, kapsułki, 100 mg, 7 szt

Sprawdź cenę
15.03 zł
25.60 zł

Refundowany

Flumycon, kapsułki, 150 mg, 1 szt

Sprawdź cenę
3.65 zł
5.91 zł

Refundowany

Flumycon, kapsułki, 200 mg, 7 szt

Sprawdź cenę
21.14 zł
42.28 zł

Refundowany

Flumycon, kapsułki, 50 mg, 14 szt

Sprawdź cenę
13.44 zł
24.01 zł

Refundowany

Flumycon,150 mg, kapsułki, 7 szt

Sprawdź cenę
18.89 zł
34.74 zł

Refundowany

1. czy jeśli lekarz w pozycjach: uprawnienia i ch. przewlekłe wpisał X, a na recepcie brak pozycji odpłatność ( w związku z czym nie została wypełniona) to lek wykupie ze zniżką?

Płeć pacjenta: kobieta
Wiek pacjenta: 33

Szanowna Pani, Jeśli jest Pani osobą ubezpieczoną, a lekarz na recepcie nie zaznaczył wyraźnie "100%" farmaceuta uzupełni odpłatność i zakupi Pani lek ze zniżką. Z poważaniem - farmaceuta www.doz.pl