Denivit, płyn, do płukania, Whitening, 300 ml
11.29 zł

Denivit, płyn, do płukania, Whitening, 300 ml

Denivit, płyn, do płukania, Whitening, 300 ml
Ostatnia cena produktu
11.29 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Wybielający płyn do płukania ust .

Skład według INCI

Aqua, alcohol, Sorbitol, Glycerin, Sodium Citrate, Xylitol, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Hydrogen Peroxide, Sodium Fluoride, Menthol, Lauryl Glycoside, Aroma, Chlorhexidine Digluconate, Sodium Saccharin, Eucalyptoyl, Citric Acid.

Zawiera fluorek sodu 225 ppmF--
Zawiera nadtlenek wodoru.
Zawiera alkohol.

Właściwości

Formuła płynu, zawierająca nadtlenek wodoru, pomaga w łagodny sposób usuwać przebarwienia i utrzymywać zdrowe, naturalnie białe zęby. Codzienne stosowanie płynu redukuje do 99% bakterii, będących przyczyną próchnicy, problemów z dziąsłami i niemiłego oddechu. Dzięki antybakteryjnemu działaniu i obecności fluorku sodu płyn pomaga wzmacniać zęby oraz chronić je przed próchnicą i zapewnia długotrwałą świeżość oddechu.

Stosowanie

Stosuj 2 razy dziennie przed myciem zębów. Napełnij płynem 1/2 nakrętki i płucz zęby najdłużej przez 30 sekund. Nie rozcieńczaj.

Uwagi

Nie stosować częściej niż 2 razy dziennie. Nie połykać.
Tylko dla dorosłych.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 955 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h