Normolax Natural fix, 2,3 g, 20 szt
4.99 zł

Normolax Natural fix, 2,3 g, 20 szt

Normolax Natural fix, 2,3 g, 20 szt
Ostatnia cena produktu
4.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Normolax natural fix pobudza pracę jelit w zaparciach.

Skład

1 saszetka zawiera 0,384 g kory kruszyny. co odpowiada 16,1 mg - 29,9 mg glikozydów hydroksyantracenowych w przeliczeniu na glukofrangulinę A.
mieszanka owocowa: kwiat hibiskusa, mieszanka owocowa (owoc bzu czarnego, wytłoki jabłkowe, owoc porzeczki czarnej, owoc róży).

Dawkowanie

1 saszetkę zalać 1 szklanką gorącej wody i naparzać pod przykryciem przez około 10 min. Wypić jednorazowo od 1/2 do 1 szklanki ciepłego naparu wieczorem przed snem. Wypróżnienie następuje zazwyczaj po upływie 8-12 godzin. Jeżeli efekt terapeutyczny nie wystąpi, można zwiększyć dawkę, nie należy jednak wypijać więcej niż 1 szklankę naparu w ciągu doby. Nie zaleca się stosowania preparatu dłużej niż 7-10 dni.

Wskazania

Jako środek przeczyszczający do krótkotrwałego stosowania w zaparciach wywołanych błędami żywieniowymi.

Przeciwwskazania

Uczulenie na kruszynę. Niedrożność, zwężenie lub atonia jelit, choroby zapalne okrężnicy, bóle brzucha o nieznanej przyczynie, zapalenie wyrostka robaczkowego, odwodnienie z utratą elektrolitów. Nie zaleca się stosowania u dzieci poniżej 12 lat.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 955 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Postać
Płeć
Część ciała
Problem
Działanie/właściwości
Układy narządowe
Sposób aplikacji
Główny składnik