Spox , kapsułki , 20 szt
9.89 zł

Spox , kapsułki , 20 szt

Spox , kapsułki ,  20 szt
Ostatnia cena produktu
9.89 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Preparat zalecany jest dla osób narażonych na stres, wrażliwym na zmiany pogody oraz nadużywającym kawy, tytoniu i alkoholu.


Składniki

ekstrakt z liści melisy 200 mg, ekstrakt z szyszek chmielu 100 mg, ekstrakt z pędów chmielu 50 mg, aminokwasowy chelat magnezu 100 mg (20 mg Mg) oraz witaminę B6 (pirydoksynę) 0,6 mg.

Właściwości składników

Składniki aktywne:

  • melisa i chmiel - wspomagają relaks oraz fizyczne i psychiczne dobre samopoczucie, przyczyniają się do uspokojenia i dobrego, spokojnego odpoczynku.
  • witamina B6 - jest ważna dla funkcjonowania układu nerwowego. Wspomaga organizm w stanach zwiększonej podatności na stres, nadmiernej drażliwości i nerwowości.
  • magnez - jest konieczny do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, pomaga usunąć zmęczenie i osłabienie oraz pomaga chronić organizm przed negatywnymi skutkami stresu.
  • pędy owsa - istotne w stanach wyczerpania nerwowego.
     

Preparat polecany osobom narażonym na stres, wrażliwym na zmiany pogody oraz nadużywającym kawy, tytotniu i alkoholu.

Zalecane dzienne spożycie

dorośli i młodzież 1-3 kapsułiki. Dzieci od 7 roku życia 1 kapsułka.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu, ciężka niewydolność nerek.

Preparat wpływa na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę maszyn, dlatego nie zaleca się stosowania go osobom w trakcie prowadzenia pojazdów lub obsługujących maszyny, zwłaszcza w godzinach wieczornych.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 940 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Spox - zastosowanie i działanie

Skład:

ekstrakt z liści melisy ekstrakt z szyszek chmielu aminokwasowy chelat magnezu ekstrakt z pędów owsa witamina B6 (pirydoksyna)

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki łagodzące napięcie nerwowe

Wskazania:

Suplement diety polecany osobom narażonym na stres, wrażliwym na zmiany pogody oraz nadużywającym kawy, tytoniu i alkoholu.

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli i młodzież 1 - 3 kapsułki. Dzieci od 7 roku życia 1 kapsułka.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.