Formy dostawy dla tego produktu
-
ODBIÓR W APTECEOdbiór w aptece
-
WYSYŁKA KURIEREMKurier DHLKurier GLSKurier PHARMALINK
-
ODBIÓR W PUNKCIEAutomaty DHL i punkty POPAutomaty i punkty odbioru GLSPaczkomat INPOST
O produkcie
Producent
SUM-PLASTMiedziana 15
40-321 Katowice
sumplastpl@hotmail.com
Dystrybutor
Hurtownia Zoologiczna ARA Sp. z o.o.Jutrzenki 83B
02-230 Warszawa
ara@ara.waw.pl
Opis
SUM-PLAST Piłka z kolcami, średnica 6,5 cm - wysokiej jakości zabawka zaprojektowana z myślą o czworonogach. . Wykonana z lekkiego materiału, jest o 30% lżejsza od tradycyjnych zabawek gumowych, co ułatwia psu noszenie i zabawę. Dodatkowo, piłka unosi się na wodzie, dzięki czemu doskonale sprawdza się podczas zabaw w wodzie.
Zawartość opakowania
1x SUM-PLAST Piłka z kolcami, średnica 6,5 cm
Charakterystyka produktu
Piłka ma średnicę 6,5 cm i jest wyposażona w kolce, które masują dziąsła psa podczas gryzienia, wspierając higienę jamy ustnej. Materiał, z którego została wykonana, zachowuje sprężystość w szerokim zakresie temperatur od -40°C do +60°C, co czyni ją odpowiednią do zabawy w różnych warunkach pogodowych. Dodatkowo, piłka posiada przyjemny zapach waniliowy, który może zwiększyć jej atrakcyjność dla psa. Produkt jest łatwy w czyszczeniu, co ułatwia utrzymanie higieny zabawki. Kolor piłki jest wysyłany losowo w zależności od dostępności.
Stosowanie produktu
Rzucaj piłkę, by zachęcić psa do aportowania. Dzięki unoszeniu się na wodzie piłka nadaje się do zabaw w akwenach wodnych. Spełnia rolę dotyczącą gryzienia i masażu dziąseł, z uwagi na atrakcyjny zapach stymuluje zmysły zwierzęcia.
Uwagi i środki ostrożności
Należy nadzorować zabawę, szczególnie u psów intensywnie gryzących, aby upewnić się, że piłka nie zostanie uszkodzona. Regularnie czyść piłkę, aby zapewnić jej higieniczność. W przypadku uszkodzenia należy zaprzestać stosowania.
Cechy produktu
- Zwierzęta
- Typ produktu
- Specyfika
- Akcesoria