R- 1, krople na stany zapalne, 22 ml
25.10 zł

R- 1, krople na stany zapalne, 22 ml

R- 1, krople na stany zapalne, 22 ml
Ostatnia cena produktu
25.10 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparat jest lekiem homeopatycznym stosowanym pomocniczo w bólach gardła.

Skład

10 g zawiera Apis mellifica D4 1 g, Atropa belladonna D4 1 g, Clacium iodatum D4 1 g, Hydragyrum bichloratum D12 1 g, Kalium bichromicum D4 0,01 g, Phytolacca americana D4 1 g, Teucrium marum D6 1 g oraz substancję pomocnicze: etanol (38%).

Dawkowanie

Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, należy stosować następujący schemat dawkowania: dorośli i dzieci od lat 12: 3 razy dziennie po 5 kropli, w razie potrzeby z małą iloscią wody.

Przeciwwskazania

nadwrażliwość na chrom, w przypadku schorzeń tarczycy skonsultować się z lekarzem. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

Działania niepożądane

  • wzmożone wydzielanie śliny,
  • reakcje skórne.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 899 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

R- 1 krople na stany zapalne - zastosowanie i działanie

Skład:

Apis mellifica D4 Atropa belladonna D4 Clacium iodatum D4 Hydragyrum bichloratum D12 Kalium bichromicum D4 Phytolacca americana D4 Teucrium marum D6

Postać:

krople

Kategoria:

Homeopatyczne

Specjalności:

Homeopatia

Działanie :

pomocniczo w bólach gardła

Wskazania:

Pomocniczo w bólach gardła.

Dawkowanie:

Doustnie. Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, należy stosować następujący schemat dawkowania: dorośli i dzieci powyżej 12 lat - 3 razy dziennie po 5 kropli, w razie potrzeby z małą ilością wody.   Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na chrom, choroby tarczycy.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus