R- 1, krople na stany zapalne, 22 ml
R- 1, krople na stany zapalne, 22 ml
23.49 zł

R- 1, krople na stany zapalne, 22 ml

R- 1, krople na stany zapalne, 22 ml
Ostatnia cena produktu
23.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparat jest lekiem homeopatycznym stosowanym pomocniczo w bólach gardła.

Skład

10 g zawiera Apis mellifica D4 1 g, Atropa belladonna D4 1 g, Clacium iodatum D4 1 g, Hydragyrum bichloratum D12 1 g, Kalium bichromicum D4 0,01 g, Phytolacca americana D4 1 g, Teucrium marum D6 1 g oraz substancję pomocnicze: etanol (38%).

Dawkowanie

Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, należy stosować następujący schemat dawkowania: dorośli i dzieci od lat 12: 3 razy dziennie po 5 kropli, w razie potrzeby z małą iloscią wody.

Przeciwwskazania

nadwrażliwość na chrom, w przypadku schorzeń tarczycy skonsultować się z lekarzem. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

Działania niepożądane

  • wzmożone wydzielanie śliny,
  • reakcje skórne.

Producent

DR RECKEWEG

Cechy produktu
PRODUCENT

R- 1 krople na stany zapalne - zastosowanie i działanie

Skład:

Phytolacca americana D4 Apis mellifica D4 Atropa belladonna D4 Kalium bichromicum D4 Clacium iodatum D4 Hydragyrum bichloratum D12 Teucrium marum D6

Postać:

krople

Kategoria:

Homeopatyczne

Specjalności:

Homeopatia

Działanie:

pomocniczo w bólach gardła

Wskazania:

Pomocniczo w bólach gardła.

Dawkowanie:

Doustnie. Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, należy stosować następujący schemat dawkowania: dorośli i dzieci powyżej 12 lat - 3 razy dziennie po 5 kropli, w razie potrzeby z małą ilością wody.   Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na chrom, choroby tarczycy.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.