Newmed, spray do gardła, 30 ml
22.19 zł

Newmed, spray do gardła, 30 ml

Newmed, spray do gardła, 30 ml
Ostatnia cena produktu
22.19 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Suche powietrze (klimatyzacja, przelot samolotem, przegrzane pomieszczenia), dym i drobiny kurzu zawieszone w powietrzu mogą wysuszać i podrażnić śluzówkę gardła i krtani prowadząc do zaburzenia w funkcjonowaniu jej naturalnych systemów obronnych, co może zwiększać podatność na infekcje górnych dróg oddechowych.


 

Skład

Aqua, Leontopodium Alpinum, Xylitol, Salvia Officinalis, Mentha Piperita, Glycerin, Hydrochloric Acid.

Działanie

Preparat na bazie naturalnej wody ze szwajcarskich źródeł wzbogaconej w ekstrakty roślinne z szałwii, mięty, szarotki alpejskiej, nawilża śluzówkę gardła i krtani, dzięki czemu zapobiega jej podrażnieniu oraz przeciwdziała powstawaniu chrypki. Preparat zapewnia prawidłowe, naturalne funkcje obronne śluzówki, a także ułatwia odprowadzanie nadmiernej ilości śluzu.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Osoby dorosłe i dzieci powyżej 2 roku życia: 1 - 2 aplikacje aerozolu bezpośrednio do gardła kilka razy dziennie. W trakcie aplikacji trzymać pojemnik w pozycji pionowej.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Newmed (aerozol do gardła) - zastosowanie i działanie

Skład:

gliceryna mięta pieprzowa szałwia lekarska szarotka alpejska woda z naturalnych źródeł szwajcarskich

Postać:

aerozol

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

nawilża śluzówkę gardła i krtani

Wskazania:

Preparat polecany w celu łagodnego nawilżania błony śluzowej gardła i krtani w stanach jej wysuszenia w wyniku działania zbyt wysokich temperatur, zanieczyszczeń powietrza, kurzu, a także w stanach podrażnienia strun głosowych oraz do wspomagania leczenia bólu gardła i chrypki.

Dawkowanie:

Miejscowo. Osoby dorosłe i dzieci powyżej 2 roku życia: 1-2 aplikacje aerozolu bezpośrednio do gardła kilka razy dziennie. W trakcie aplikacji trzymać pojemnik w pozycji pionowej. W miarę potrzeby preparat może być stosowany przez długi okres czasu.