Kwiat dziewanny, zioło pojedyncze, 25 g
3.99 zł

Kwiat dziewanny, zioło pojedyncze, 25 g

Kwiat dziewanny, zioło pojedyncze, 25 g
Ostatnia cena produktu
3.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Kwiat Dziewanny - naturalny, łagodny środek powlekający i wykrztuśny.

Skład

100 g produktu zawiera 100 g kwiatu dziewanny (Verbasci flos)

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 2 łyżeczki surowca (ok. 1,0g) zalać 1 szklanką (200 ml) ciepłej wody, ogrzewać do wrzenia, odstawić na 15 minut i przecedzić. Pić 2 – 3 razy dziennie po 1 szklance ciepłego odwaru po jedzeniu. Stosować zawsze świeżo przygotowany odwar.

Wskazania

Produkt stosuje się jako środek powlekający i łagodnie wykrztuśny w kaszlu towarzyszącym stanom zapalnym górnych dróg oddechowych.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na kwiat dziewanny. Ze względu na brak danych dotyczących bezpieczeństwa stosowania nie zaleca się stosowania u dzieci do 12. roku życia.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Jeśli objawy nasilą się lub nie ustąpią należy skonsultować się z lekarzem. W przypadku wystąpienia gorączki, duszności lub ropnej plwociny należy skontaktować się z lekarzem.


Stosowanie w okresie ciąży i karmienia piersią:
Brak danych dotyczących bezpieczeństwa, dlatego nie zaleca się stosowania.
 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h