Lecytyna, sojowa (Centr.Soya Co), 200 g
30.39 zł

Lecytyna, sojowa (Centr.Soya Co), 200 g

Lecytyna, sojowa (Centr.Soya Co), 200 g
Ostatnia cena produktu
30.39 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Aktywny biologicznie granulat czystej lecytyny sojowej. Substancje zawarte w lecytynie są składnikami każdej żywej komórki organizmu, szczególnie tkanki nerwowej i mózgu. Lecytyna działa jako bioregulator układu nerwowego, pobudza jego funkcje, wzmacnia zdolność koncentracji i zapamiętywania oraz regeneracji przy wzmożonym wysiłku fizycznym. Dzięki lecytynie łatwiejsze staje się uczenie, podejmowanie decyzji w warunkach stresu, możemy być bardziej skoncentrowani przed ważnym zebraniem. Szybciej też zregenerujemy siły po długiej wędrówce górskiej czy też długim meczu na boisku szkolnym. Przed klasówką czy egzaminem łatwiej zapamiętamy zadaną partię materiału.
Lecytyna pozytywnie wpływa na poziom tłuszczu i cholesterolu we krwi, przez co zmniejsza ryzyko wystąpienia miażdżycy i związanych z nią chorób sercowo-naczyniowych. Lecytyna wspomaga organizm w wykorzystaniu witamin rozpuszczalnych w tłuszczach z grupy A, D, E i K. Pozytywnie wpływa także na funkcje wątroby

Wygodna forma granulek pozwala na spożywanie go bezpośrednio lub też jako dodatek do mleka, jogurtu, kefiru czy też zupy. Nie zawiera cukru. W przeciwieństwie do wielu środków lecytynowych produkowanych na bazie alkoholu Lecytynę Sojową w formie granulatu mogą przyjmować kierowcy i dzieci.

 

Właściwości składników

Stany przemęczenia i wyczerpania umysłowego i fizycznego, nadmierna pobudliwość i nerwowość, stany osłabionej koncentracji, stany stresowe, okresy wzmożonego wysiłku umysłowego i fizycznego, okresy rekonwalescencji, profilaktyka miażdżycy.

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli: 2 x 3 łyżeczki dziennie; dzieci w wieku szkolnym: 1 x 2 łyżeczki dziennie; podczas lub po posiłku. Spożywać bezpośrednio lub z mlekiem, jogurtem, kefirem, zupą.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

ICHEM
Dostawcza 12
93-231 Łódź