O produkcie
Pokaż wszystkie produkty MUSTICO
Producent
Biovena Health Sp. z o.oKolejowa 47
05-092 Łomianki
biuro@biovenahealth.com
Opis
MUSTICO plastry
Produkt odstraszający komary i meszki, przeznaczony do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Są wygodne i bezpieczne w użyciu. Zawierają Citriodiol® innowacyjny, naturalny środek odstraszający owady.
Zawartość opakowania
12 plastrów.
Skład: olej z eukaliptusa cytrynowego, uwodniony, cyklizowany (EC Oil (H/C)) – Citriodiol – 4,9 g/ 100 g.
Charakterystyka produktu
MUSTICO w plastrach opiera swoje działanie na substancji zwanej Citriodiol®. Jest to innowacyjny środek odstraszający w 100% pochodzenia naturalnego. Wykazuje wysoką skuteczność w odstraszaniu komarów, kleszczy, meszek i innych owadów. Charakteryzuje się skutecznością porównywalną z DEET. Preparat ma bardzo niską absorbcję transdermalną. Czas działania wynosi do 4 h.
Preparat można umieścić na ubraniu, meblach lub wózku dziecka.
Stosowanie produktu
Zdjąć warstwę ochronną plastra, a następnie przykleić na odzież w pobliżu odsłoniętych części ciała (np. ręce, nogi, szyja), lub na przedmioty w bliskim otoczeniu (np. stół, krzesło, wózek, namiot).
Uwagi i środki ostrożności
Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 7045/17
Cechy produktu
- Płeć
- Wiek
- Typ produktu
- Postać
- Problem
- Specyfika
- Pora stosowania