×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj
Optichamber Diamond, komora inhalacyjna + maska średnia (rozmiar M)
Optichamber Diamond, komora inhalacyjna + maska średnia (rozmiar M)
91.99 zł

Optichamber Diamond, komora inhalacyjna + maska średnia (rozmiar M)

Optichamber Diamond, komora inhalacyjna + maska średnia (rozmiar M)
91.99 zł
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
9.99 zł
Paczkomat InPost
6.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
6.99 zł
Wysyłka zagraniczna
29.99 zł

Opis

Philips Respironics OPTICHAMBER DIAMOND antystatyczna komora inhalacyjna z zaworem i maską pediatryczną - średnią (M).

Skład

W skład zestawu wchodzą:

  • Komora inhalacyjna (tuba inhalacyjna / spejser) OptiChamber Diamond
  • Maska Lite Touch (rozm. M)
  • Instrukcja obsługi w j. polskim

Działanie

Komora inhalacyjna OptiChamber Diamond została zaprojektowana w celu ułatwienia i zmaksymalizowania skuteczności podawania leków z inhalatorów ciśnieniowych (MDI). OptiChamber Diamond w porównaniu do typowych tub inhalacyjnych wyróżnia się przede wszystkim swoim znacznie mniejszym rozmiarem. Posiada ustnik, ergonomiczną miękką maskę oraz przejrzystą ANTYSTATYCZNĄ komorę, która dłużej utrzymuje aerozol, dając pacjentowi więcej czasu na przyjęcie leku. Główną zaletą OptiChamber jest zastosowany zawór niskooporowy, który zatrzymuje aerozol w komorze podczas wydechu.

Zawór niskooporowy
Jest bardzo istotnym elementem budowy OptiChamber, zwiększającym efektywność terapii aerozolowej. Podczas wydechu zatrzymuje aerozol wewnątrz komory inhalacyjnej, uniemożliwiając jego stratę. Wdech wykonywany przez użytkownika otwiera zawór i umożliwia kontynuowanie terapii. Dzięki niskiemu oporowi zawór pozwala użytkownikowi na łatwy wdech. Umieszczony na górnej ścianie zawór umożliwiający wydostawanie się wydychanego powietrza na zewnątrz, pozwala również na wizualne potwierdzenie wydechu. Konstrukcja zaworów została zaprojektowana także z myślą o dzieciach - niski opór wdechowy, jak i wydechowy, otwiera zawory bez najmniejszego problemu, nawet gdy ciśnienie jest dużo mniejsze, jak to ma miejsce w przypadku dzieci.

Ustnik
Innowacyjnie zaprojektowany ustnik, idealnie dostosowuje się także do mniejszych ust, przy czym ułatwia najmłodszym pacjentom przejście z maski pediatrycznej do ustnika.

Gwizdek
OptiChamber Diamond został wyposażony w gwizdek wysokiego przepływu, dzięki niemu pacjent może ćwiczyć prawidłową technikę oddychania.

Przejrzysta komora
Przejrzysta komora zapewnia wygodną terapię aerozolową, a zastosowany w niej antystatyczny materiał dłużej utrzymuje aerozol, dając pacjentowi więcej czasu na przyjęcie leku.

Maska LiteTouch
Komfort i skuteczność terapii zapewnia możliwość zamontowania do naszego produktu maski Lite Touch. Posiada ona wyjątkowo miękką, delikatnie opierającą się na twarzy pacjenta powłokę. Powłoka ta ma za zadanie uszczelnić przyleganie maski do twarzy, minimalizując wycieki aerozolu.

Wskazania

Średnia maska (rozmiar „M”) - dla dzieci od 1 do 5 lat.

Producent

PHILIPS
DK71 66
Pabianice
Cechy produktu
Płeć
Wiek
Typ produktu
Problem
Część ciała
Układy narządowe
Pora stosowania
Rozmiar
Akcesoria
PRODUCENT