Bodymax Żeń-Szeń, tabletki, suplement diety, 120 szt
Bodymax Żeń-Szeń, tabletki, suplement diety, 120 szt
115.49 zł

Bodymax Żeń-Szeń, tabletki, suplement diety, 120 szt

Bodymax Żeń-Szeń, tabletki, suplement diety, 120 szt
Ostatnia cena produktu
115.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4,99 zł
Paczkomat InPost
4,99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4,99 zł
Wysyłka zagraniczna
19,99 zł

Bodymax Żeń-Szeń - zastosowanie i działanie

Skład:

ekstrakt z korzenia żeń-szenia

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Medycyna sportowa Dietetyka

Działanie:

uzupełnia dietę w składniki pobudzające organizm uzupełnia dietę w składniki wzmacniające organizm

Wskazania:

Dla osób potrzebujących dodatkowej porcji energii, przepracowanych, intensywnie uczących się, trenujących sport.

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli: 1 tabletka dziennie, najlepiej rano, podczas posiłku.   Uwaga! Preparat zastosowany wieczorem może powodować bezsenność.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Rzadko obserwuje się zaburzenia żołądkowo-jelitowe.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, nadciśnienie, choroby układu krążenia, cukrzycę.   Gdy przyjmujesz leki przeciwdepresyjne.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania u kobiet w ciąży i w czasie karmienia piersią.  

Opis

Bodymax Żeń-szeń to silna dawka energii dla aktywnych. Zawiera czysty, standaryzowany ekstrakt z żeń-szenia GGE Bodymax w zwiększonej dawce aż 200-stu mg. Badania potwierdziły, że żeń-szeń usprawnia transport tlenu w organizmie, dzięki czemu zwiększa wytrzymałość oraz wydolność fizyczną.

Składniki

200 mg standaryzowanego wyciągu z żeń-szenia (Panax ginseng C.A. Meyer) zawierającego 4%, czyli 8 mg ginsenozydów.

Substancje wypełniające (fosforan diwapniowy, skrobia kukurydziana, celuloza mikrokrystaliczna), standaryzowany wyciąg z żeń-szenia, stabilizatory (maltodekstryna, guma arabska), substancja przeciwzbrylająca (stearynian magnezu), substancja do stosowania na powierzchnię (hydroksypropylometyloceluloza), barwnik (tlenek żelaza).
Masa tabletki 803 mg.

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli - 1 tabletka dziennie, najlepiej rano, w czasie posiłku. Preparat zastosowany wieczorem może powodować bezsenność.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa


Wyciąg z żeń-szenia może wchodzić w interakcje z lekami przeciwdepresyjnymi i stosowanymi w chorobie Parkinsona, zawierającymi inhibitory monoaminooksydazy. Dlatego też osoby przyjmujące tego typu leki powinny zasięgnąć opinii lekarza przed zastosowaniem wyciągów z żeń-szenia.Należy zachować ostrożność u osób z nadciśnieniem, cukrzycą i chorobami układu krążenia.Nie zaleca się stosowania u kobiet w ciąży i w czasie karmienia piersią.

Producent

DANSK DROGE

Produkt w kategoriach
Cechy produktu
PRODUCENT