Produkt w kategoriach

Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl

L'Erbolario Kwas Hialuronowy, oczyszczający mus do mycia twarzy, 150 ml

L'Erbolario Kwas Hialuronowy, oczyszczający mus do mycia twarzy, 150 ml

Opis

L'Erbolario Kwas Hialuronowy

Oczyszczający mus do mycia twarzy.

Skład według INCI

Aqua, Disodium Cocoyl Glutamate, Coco Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamate, Hialuronian sodu, Sodium Cocoyl Wheat Amino Acids, Citric Acid, Profumo/Parfum, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.

Właściwości

Z kwasem hialuronowym o niskiej, średniej i wysokiej masie cząsteczkowej i aminokwasami pszenicy. Kuracja przeciwko starzeniu się skóry twarzy.

Od dziś, w dążeniu do piękna i młodości, skóra twarzy może liczyć na produkt o wyjątkowych właściwościach fitokosmetycznych również pod względem oczyszczania: L’Erbolario opracowało specjalną formułę na bazie składników o zaawansowanej skuteczności, tradycyjnie wykorzystywanych tylko w recepturach pielęgnacyjnych. 
To innowacyjny mus oczyszczający z kwasem Hialuronowym o niskiej, średniej i wysokiej masie cząsteczkowej. Potrójne działanie pozwalające na trzymanie pod kontrolą zasobów wodnych skóry: niewidzialna powłoka ochronna regulująca procesy parowania, regulowany stopień nawilżenia i działanie pobudzające naturalne wytwarzanie kolagenu. Dodatkowo, miękka pianka posiada bardzo łagodne właściwości oczyszczające dzięki zawartemu w niej optymalnemu kompleksowi, który łączy białka pszenicy z substancją powierzchniowo czynną z kokosa.

W wyniku jej stosowania, skóra jest doskonale oczyszczona, jędrna, zwarta, mniej podatna na zmarszczki mimiczne.

Charakterystyczne substancje czynne: Kwas hialuronowy o niskiej, średniej i wysokiej masie cząsteczkowej, substancja powierzchniowo czynna z aminokwasów pszenicy.

Ekologiczne opakowanie bez propergolu.

Stosowanie

Nanieść produkt w ilości odpowiadającej wielkości orzecha włoskiego na skórę twarzy i szyi, wmasować delikatnie, a następnie spłukać wodą.

Uwagi

Produkt monitorowany na zawartość 7 metali, aby zmniejszyć ryzyko alergii: *(nikiel, ołów, arsen, kadm, rtęć, antymon i chrom) w celu ochrony nawet najwrażliwszej skóry.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 854 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus