Produkt w kategoriach

GrinTuss Pediatric, syrop dla dzieci, 128 g (100 ml)

GrinTuss Pediatric, syrop dla dzieci, 128 g (100 ml)

19.99 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

GrinTuss Pediatric Syrop dla dzieci na suchy i mokry kaszel.

  • chroni błonę śluzową
  • łagodzi kaszel

 

Skład

Miód*, kompleks molekularny żywic, polisacharydów, flawonoidów z grindelii*, babki lancetowatej* i kocanki włoskiej* (Poliresin®); mianowany na zawartość polisacharydów (ciężar molekularny > 20 000 Dalton) ≥ 2 0%.

Pozostałe składniki: cukier trzcinowy*; wodę, olejki eteryczne: z cytryny, słodkiej pomarańczy, mirtu; naturalny aromat cytrynowy, gumę arabską; gumę ksantanową.

* Składnik z Upraw Ekologicznych

Działanie

Syrop tworzy powłokę ochronną, która działa jak bariera i łagodzi kaszel chroniąc górne drogi oddechowe. Dzięki swoim składnikom przylega do błony śluzowej i ogranicza jej kontakt z drażniącymi czynnikami zewnętrznymi. Ponadto, sprzyja nawilżaniu błony śluzowej i śluzu, przyczyniając się do jego usunięcia. W skład produktu wchodzą roślinne kompleksy molekularne, takie jak żywice, śluzy roślinne i flawonoidy. W połączeniu z miodem przyczyniają się do dobrej mukoadhezyjności produktu, jego działania ochronnego i powlekającego oraz sprawiają, że ma on przyjemny smak.

Wskazania

Syrop dla dzieci GrinTuss pediatric pomaga w przypadku zarówno suchego, jak i mokrego kaszlu oraz łagodzi podrażnienie, chroniąc błonę śluzową i przyczyniając się do usunięcia śluzu.

Syrop wskazany od 1 roku życia.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Dzieci 1-6 rok życia: 1 łyżeczka 2-4 razy dziennie.
Dzieci powyżej 6 roku życia: 2 łyżeczki 2-4 razy dziennie.

 

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Nadwrażliwość lub alergia na którykolwiek ze składników.

Uwagi

  • Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
  • Przechowywać w sposób niedostępny i niewidoczny od dzieci.

 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 827 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus
} } }