Fix Owoc róży, 3 g, 30 szt. (Flos)
4.99 zł

Fix Owoc róży, 3 g, 30 szt. (Flos)

Fix Owoc róży, 3 g, 30 szt. (Flos)
Ostatnia cena produktu
4.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Owoc róży - zioła do zaparzania w torebkach.

Skład

Owoc róży (Rosae fructus).

Dawkowanie

2 torebki zalać szklanką wrzącej wody, naparzać pod przykryciem lub w termosie 15 minut. Pić 2-4 razy dziennie po 1/2 szklanki.

Wskazania

W przeziębieniach, stanach osłabienia i zmęczenia jako środek witaminowy, jako pomocniczy w chorobach z utrudnionym przyswajaniem, zwiększonym wydalaniem lub rozkładem witaminy C.

Stosowanie innych leków

Należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich lekach, stosowanych przez pacjenta obecnie lub ostatnio, a także o lekach, które pacjent planuje stosować.

Ciąża i karmienie piersią

W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skontaktować się z lekarzem.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 888 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Postać
Płeć
Problem
Sposób aplikacji
Główny składnik

Róża dzika (Róża polna) - Rosa canina - zastosowanie i działanie

Surowce:

owoc róży, owoc szypszyny (Rosae fructus)

Działanie lecznicze:

wzmacniające moczopędne żółciopędne żółciotwórcze rozkurczające

Zdjęcia:

Encyklopedia ziół - Róża dzika (Róża polna) / Rosa canina Encyklopedia ziół - Róża dzika (Róża polna) / Rosa canina Encyklopedia ziół - Róża dzika (Róża polna) / Rosa canina

Zastosowanie lecznicze:

Wewnętrzne Surowiec witaminowy i ogólnie wzmacniający. Owoc dzikiej róży to m.in. bogate źródło naturalnej witaminy C, która ze względu na towarzyszące jej flawonoidy i kwasy organiczne, które chronią ją przed zbyt szybkim rozkładem jest 3-5-krotnie aktywniejsza od syntetycznej witaminy C. Dzika róża stosowana jest w stanach zwiększonego zapotrzebowania na witaminę C, osłabienia i rekonwalescencji. Profilaktycznie w okresie przeziębień i infekcji grypowych jak również w celu łagodzenia przebiegu tych chorób. Jako środek pomocniczy w schorzeniach wątroby, dróg żółciowych, nerek, przewodu pokarmowego oraz w stanach zapalnych drobnych naczyń krwionośnych skóry i wybroczynach, a także przy leczeniu ran, oparzeń, blin pooperacyjnych, owrzodzeń przewodu pokarmowego.

Przeciwwskazania:

Ostrzeżenia:

Zalecana jest ostrożność przy współistnieniu kamicy szczawianowej, w zwiększonej krzepliwości krwi i w skłonności do zakrzepów. Przed zastosowaniem należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu. Nie należy stosować po terminie ważności. Należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, w zamkniętych opakowaniach w temperaturze nie wyższej niż 25°C, chronić od światła, wilgoci i wpływu obcych zapachów.

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus