×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj
Artelac Rebalance, krople do oczu, 10 ml
Artelac Rebalance, krople do oczu, 10 ml
26.99 zł

Artelac Rebalance, krople do oczu, 10 ml

Artelac Rebalance, krople do oczu, 10 ml
26.99 zł
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
9.99 zł
Paczkomat InPost
6.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
6.99 zł
Wysyłka zagraniczna
29.99 zł

Opis

Artelac Rebalance Krople do oczu - długotrwałe nawilżenie oczu  zmniejszające zaburzenia widzenia w nawracającej suchości, zmęczeniu i podrażnieniu oczu.

Skład

hialuronian sodu 0,15%, glikol polietylenowy 8000 0,5%, chlorek potasu, chlorek wapnia, chlorek magnezu, chlorek sodu, witaminę BI2, kwas borowy oraz jałową wodę.

Składnik Oxyd używany jest jako łagodny środek konserwujący, który na powierzchni oka ulega szybkiej przemianie w wodę i sól.

Działanie

To doskonale skomponowany wieloskładnikowy produkt, który przynosi długotrwała ulgę i zapewnia ochronę suchym oczom w przewlekłym zaburzeniu wydzielania łez.

Artelac Rebalance zawiera kluczowe składniki naturalnie występujące w oku i łzach, wspomaga uzupełnianie niedoboru łez oraz przywraca równowagę filmu łzowego, tak aby spełniał on swoje zadanie i zapewniał żądaną ochronę. Działanie polega na łagodzeniu wywoływanych przez przewlekłe zaburzenia wydzielania łez objawów, takich jak: pieczenie, zmęczenie, zaczerwienienie i/lub zapalenie oraz bolesność oczu i uczucie piasku pod powiekami. Artelac Rebalance to stosowany w przewlekłych zaburzeniach wydzielania łez wieloskładnikowy roztwór, który zawiera unikalny, znikający środek konserwujący. Dostępny w tradycyjnej buteleczce na krople do oczu. Wspomaga uzupełnianie niedoboru naturalnych łez, natychmiast natłuszczając i nawilżając oczy oraz przynosząc im ulgę, jednocześnie dba o zdrowy stan powierzchni oczu, aby zapewniać im długotrwałą ulgę i ochronę.

 • Artelac Rebalance zawiera kluczowe składniki, które naturalnie występują w oku i łzach, w tym hialuronian sodu - skuteczną substancję nawilżającą, która wiąże wodę, składniki odżywcze i uszlachetniające jony (takie jak potas, magnez, sód i wapń) z powierzchnią oka, zapewniając maksymalne nawilżenie oczu i przynosząc im ulgę.
 • Artelac Rebalance zawiera także witaminę BI 2, której zawdzięcza różowy kolor, i która szybko rozprowadzana jest podczas mrugania.
 • Artelac Rebalance opracowano z zastosowaniem dwóch polimerów, aby zwiększyć trwałość przynoszonej przez niego ulgi.
 • Artelac Rebalance jest hipotoniczny i przynosi oczom ukojenie, przywracając fizjologiczną równowagę osmotyczną filmu łzowego i powierzchni oka
 • Artelac Rebalance zawiera unikalny składnik konserwujący, który w momencie kontaktu z powierzchnią oka szybko ulega przemianie w wodę i sól, czyli naturalne składniki łez.
 • Artelac Rebalance jest łatwy w użyciu, dobrze tolerowany i bezpieczny.

Wskazania

Artelac Rebalance to produkt, który najlepiej sprawdza się w łagodzeniu uporczywych objawów ze strony oczu powodowanych przez przewlekły niedobór łez, który może wywoływać wiele czynników, w tym zapalenie gruczołu łzowego i zaburzenia jego funkcjonowania, niedobory sensoryczne i niedobory funkcjonowania powieki i/lub słaba jakość łez.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Leczenie suchego oka wymaga indywidualnego schematu dawkowania podyktowanego ciężkością i nasileniem objawów u pacjenta.

Jedną kroplę Artelac Rebalance należy wprowadzać do oka 3 do 5 razy na dobę.

Sposób użycia

Przed każdym użyciem z góry buteleczki zdjąć nasadkę ochronną. Końcówki zakraplacza nie należy dotykać palcami.

1. Nieznacznie odchylić głowę do tyłu i palcem wolnej ręki lekko odciągnąć w dół dolną powiekę, trzymając buteleczkę pionowo nad okiem z końcówką zakraplacza skierowaną w dół. Następnie delikatnie ścisnąć buteleczkę, aby wprowadzić jedną kroplę.

Unikać zetknięcia się końcówki zakraplacza z okiem lub palcami, aby zapobiegać ewentualnemu zanieczyszczeniu roztworu.

2. Po każdym użyciu z powrotem zamocować na buteleczce nasadkę ochronną.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

 • W rzadkich przypadkach może powodować reakcje nadwrażliwości, takie jak miejscowe reakcje alergiczne. W takich przypadkach stosowanie należy przerwać.
 • Produktu nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.
 • Nie stosować, jeśli buteleczka jest uszkodzona.

 

Uwagi

W przypadku stosowania różnych preparatów do oczu należy odczekać 15 minut przed zastosowaniem drugich kropli.

Artelac Rebalance nadaje się do stosowania ze wszystkimi rodzajami soczewek kontaktowych. Można go stosować do oczu, podczas noszenia soczewek kontaktowych

 • Przechowywanie wyrobu medycznego w zakresie temperatur od +1°C do +25oC.
 • Wyrób medyczny można stosować przez 2 miesiące od momentu otwarcia.
 • Chronić przed światłem!

Producent

TUBILUX PHARMA

Produkt w kategoriach
Cechy produktu
Płeć
Wiek
Typ produktu
Postać
Działanie/właściwości
Problem
Główny składnik
Część ciała
Pora stosowania
Sposób aplikacji