Nebulizator RhinoClear Sprint, do nosa, przenośny, 1 szt
Nebulizator RhinoClear Sprint, do nosa, przenośny, 1 szt
232.99 zł

Nebulizator RhinoClear Sprint, do nosa, przenośny, 1 szt

Nebulizator RhinoClear Sprint, do nosa, przenośny, 1 szt
Ostatnia cena produktu
232.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4,99 zł
Paczkomat InPost
4,99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4,99 zł
Wysyłka zagraniczna
19,99 zł

Opis

Irygator do nosa do stosowania z roztworem soli lub lekami do terapii wziewnej.

Zapewnia od razu swobodny oddech.

Posiada akumulatorki AA.

Działanie

Rhino Clear Sprint to irygator do nosa zaprojektowany specjalnie w celu irygacji i utrzymywania higieny jam nosowych osób dorosłych i dzieci, z wykorzystanie roztworów soli, jak również roztworów leków stosowanych w terapii wziewnej. Irygator może być transportowany i wykorzystywany bez podłączania do źródeł prądu.

Rhino Clear Sprint jest przeznaczony do nebulizacji roztworu wody w irygacji jam nosowych, zbierając roztwór, który gromadzi się w specjalnej komorze zbiorczej będącej częścią irygatora do nosa. Może być stosowany z roztworami soli (izotonicznymi, hipertonicznymi i wodami termalnymi) lub roztworami leków używanych w terapii wziewnej, według zaleceń lekarza. Ergonomiczny pompka irygatora tworzy wygodny uchwyt wyposażony w przycisk aktywujący nebulizację bez zbędnego wysiłku oraz dodatkowo posiada zasysający zawór, który umożliwia dostęp powietrza i ogranicza hałas. Ampułka jest zaprojektowana tak, by pomieścić dwie przylegające do siebie komory, z których jedna jest przeznaczona na roztwór służący do nebulizacji a druga na roztwór już wykorzystany. Na ampułkę zakłada się przystawki nosowe dostępne w 3 różnych rozmiarach w zależności od rozmiaru nozdrzy osoby, która ma używać irygatora.

Wskazania

Rhino Clear Sprint stosuje się do:

  1. fizjologicznej irygacji jam nosowych (roztworem soli fizjologicznej lub wodą termalną). Pomaga w higienie jam nosowych u dzieci. U dorosłych ułatwia wykonywanie fizjologicznych irygacji nosa i może być stosowany przed terapią wziewną dróg oddechowych by wspomóc podanie leku.
  2. irygacji lecznicza: podawanie leków z użyciem Rhino Clear Sprint musi poprzedzać konsultacja z I lekarzem lub farmaceutą, który określa rodzaj leku, dawkowanie i okres leczenia.

Producent

FLAEM NUOVA

Cechy produktu
Płeć
Wiek
Typ produktu
Problem
Część ciała
Układy narządowe
Pora stosowania
PRODUCENT