Allergoff Natural, aerozol, 250 ml
42.49 zł

Allergoff Natural, aerozol, 250 ml

Allergoff Natural, aerozol, 250 ml
Ostatnia cena produktu
42.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
9.99 zł
Paczkomat InPost
7.99 zł
Wysyłka zagraniczna
49.00 zł

Opis

Wyrób medyczny wspomagający leczenie alergii wziewnej i wyprysku atopowego u osób uczulonych na roztocze kurzu domowego.

ALLERGOFF NATURAL skutecznie zmniejsza nasilanie objawów chorobowych w przebiegu alergii wziewnej do 6 miesięcy.

Skład

hypromeloza, poli(alkohol winylowy), kwas cytrynowy, mirystynian izopropylu, krzemionka koloidalna, benzoesan benzylu.

Działanie

Wyrób medyczny ALLERGOFF NATURAL wykazuje skuteczne i długotrwałe (do 6 miesięcy) działanie redukujące alergeny kałowe roztoczy kurzu domowego. Po naniesieniu wyrobu na powierzchnię i/lub tkaninę, która jest w codziennym kontakcie i otoczeniu osoby chorej, zostaje wytworzony polimerowy film, który agreguje, unieruchamia oraz neutralizuje alergeny kałowe roztoczy kurzu domowego. Powstałe agregaty tracą także swoja lotność, co zmniejsza ryzyko ich ewentualnego wniknięcia drogą wziewną do organizmu osoby uczulonej.

Wskazania

Wyrób medyczny ALLERGOFF NATURAL może być stosowany jako jeden z elementów wielokierunkowego działania zmierzającego do ograniczenia ekspozycji na alergeny roztoczy kurzu domowego. Wyrób przeznaczony jest do używania:

  1. w profilaktyce chorób alergicznych;
  2. w prewencji pierwotnej i wtórnej osób dotkniętych nadmierną reakcją na alergeny wziewne i kontaktowe roztoczy kurzu domowego, a także wspomagająco w zapobieganiu, łagodzeniu przebiegu i leczeniu poniższych chorób alergicznych:
  • przewlekły alergiczny nieżyt nosa i spojówek,
  • astma oskrzelowa,
  • atopowe zapalenie skóry roztoczopochodne.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Przed pierwszym użyciem wcisnąć do oporu przycisk spryskiwacza, aby zerwać plombę zabezpieczającą. Następnie należy uruchomić dyszę spryskującą, poprzez trzykrotne wciśnięcie przycisku, aż do napotkania oporu.

Mocno wstrząsnąć pojemnikiem.

Zdjąć poszewki z materaców, kołder i poduszek. Należy rozpylić ALLERGOFF NATURAL na całej powierzchni materacy, wykładzin, mebli tapicerowanych, zasłon, pluszowych zabawek. Wyrób należy rozprowadzać „ruchem wahadłowym ręki", przy zachowaniu minimalnej bezpiecznej odległości, co najmniej 30 cm.

Nie używać świeżo opryskanych powierzchni, aż do momentu wyschnięcia wyrobu, tj. przez ok. 1 godzinę.

Zawsze po wykonanym zabiegu należy zdjąć i przepłukać dyszę opryskiwacza pod bieżącą, ciepłą wodą.

W celu neutralizacji nagromadzonych alergenów w bieliźnie pościelowej, zasłonach oraz odzieży zaleca się użycie ALLERGOFF WASH - DODATEK DOPRANIA

Uwagi

Wyrób przeznaczony do stosowania wyłącznie w miejscach o wysokiej koncentracji alergenów kałowych roztoczy kurzu domowego.

W każdym przypadku podejrzenia chorób alergicznych należy zasięgać porady lekarza.

Wyrób przeznaczony jest do terapii uzupełniającej. Nie zastępuje leczenia środkami farmakologicznymi.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 899 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus